
Kinderyoga Eigenwijs
Heerlijk ontspannen tijdens deze leuke kinderyogalessen voor kinderen vanaf 6 jaar in Wassenaar.
De lessen worden gegeven door Annebert Simons, zelf moeder van drie kinderen. Annebert wil haar enthousiasme over het belang van yoga graag doorgeven en geeft daarom de lessen kinderyoga in Wassenaar.
De lessen hebben altijd een thema en daar horen yogahoudingen bij. Bij yoga hoef je niet de beste te zijn of te scoren, niets moet en alles is goed.
De houdingen zorgen voor een sterk en soepel lichaam. De kinderen leren ook over ademhaling, dat is heel belangrijk om gezond te blijven en je goed te voelen. En heel leuk zijn de massages, gezellig samen bij elkaar of bij jezelf met heerlijke olie. Om te ontspannen liggen de kids lekker op een mat te luisteren naar een verhaal waarin ze zelf een rol spelen.
De les eindigt meestal met een leuk creatief werk wat ze mee naar huis nemen.
Meer weten? Klik door via de roze button hieronder naar de website!
Kinderyoga Eigenwijs
Wassenaar
Openingstijden
Zondagochtend, zie website
Prijs
10 ritten kaart voor € 85,-Meer inspiratie


Zomerschool Hoftheater
Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!
Hart Beach surf- en skatelessen
Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!
Peutergym bij Ren4Sport
Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.