Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

’t Achterommetje

Het is even zoeken, maar tussen de Spuistraat en de Passage zit 't Achterommetje. Heel leuk eettentje!

Gezellig vooral. Voor koffie, lunch en borrel en op donderdag, vrijdag en zaterdag ook voor een daghap. Elke dag maken zie hier heerlijke appel(kruimel)taart en carrot cake. Die moet je proeven. Helemaal lekker bij een kopje koffie van Illy.

Voor de lunch kun je kiezen uit vele broodjes en soepen. Alles wordt ter plekke in de kleine keuken klaargemaakt!

Doordeweeks is er meestal wel een tafeltje vrij. Op zaterdag of zondag is het aan te raden om eerst even te bellen om een plekje te reserveren.

Voor meer informatie klik je even door naar de site via de roze button hieronder.

Tip: op deze site vind je nog veel leuke kindvriendelijke eettentjes in Den Haag, maar ook daarbuiten.

 

't Achterommetje

Achterom 71

2511 AH Den Haag

Openingstijden Maandag t/m woensdag van 10.00 tot 17.00 uur.
Donderdag t/m zaterdag van 10.00 tot 19.30 uur.
Zondag van 11.00 tot 17.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar 't Achterommetje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Hart Beach Surfrestaurant

Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!

Eetcafé Zout

Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!

BijEssie kidscafé Delft

BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!

Nieuwsbrief tips Den Haag!

Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.