Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles bij De Fluit

Tijd om een zwemdiploma te gaan halen? Geef je dan nu op voor het ABC leszwemmen!

Zwembad De Fluit heeft korte wachtlijsten, gediplomeerde enthousiaste zweminstructeurs en zwemmen in kleine groepjes. Dat laatste is goed, omdat er dan veel persoonlijke aandacht voor je is.

Kom zwemmen vanaf de leeftijd van ongeveer 4 jaar. Inschrijven voor zwemlessen kan via de roze websitebutton op deze pagina.

Lessen
Voor de zwemlessen hanteert het zwembad vijf niveaus. Drie niveaus in het ondiepe bad en twee in het diepe bad. Doorstroming naar een volgend bad is afhankelijk van de voortgang.

Meer informatie over de dagen en tijden waarop je gaat zwemmen vind je op de website! Hier vind je ook de eisen voor het behalen van het diploma! Klik op onderstaande link door.

Tip: het overzicht van alle zwemlessen in en rond Den Haag vind je hier

Zwembad en sportcomplex De Fluit

Fluitpolderplein 1

2262 ED Leidschendam

Openingstijden Zie website voor actuele lestijden
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad en sportcomplex De Fluit

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Meer inspiratie

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Zwemles bij Hofspetters

Geen wachtlijst voor ABC-zwemles! Elke zondagmiddag in Zwembad De Viergang in Pijnacker-Nootdorp

Kookcursus voor kids en tieners!

Leer de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag: de Haagse Kookschool!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!