
Race Planet for Kids
Kom hier karten en leef je uit in de heats bij Bleekemolens Race Planet in Delft!
Jimmy is de burgemeester van Race Planet for Kids. Hij heeft overal ter wereld de leukste speelattributen verzameld, waaronder veel mooie en gekke vervoersmiddelen.
Leef je uit met trapskelters, driewielers en elektrische ‘Formule 1-wagens’. Kinderen vanaf 8 jaar (minimumlengte 1,40 meter) kunnen bij Race Planet For Kids karten op de speciale ‘rookie’ karts.
Deze karts zijn voorzien van alle denkbare comfort- en veiligheidsvoorzieningen zoals verstelbare stoelen, verstelbaar gas- en rempedaal, veiligheidsgordel, schijfremmen en stevige kunststof bumpers rondom.
Natuurlijk ligt er ook beschermende kleding, een helm en een body- en neckprotector klaar. Veiligheid staat bij het karten immers voorop!
Ook is er een volwaardige bowlingbaan bij Race Planet Delft. Iedereen, jong en oud, kan terecht op de bowlingbanen van Race Planet.
Kijk voor meer informatie op de website via de link onderaan deze pagina!
Tip: Vier je feestje en ga met z’n allen karten! Zie Actieve Kinderfeestjes.
Bleekemolens Race Planet
Kleveringweg 18
2616 LZ Delft
Openingstijden
Maandag, dinsdag en donderdag van 13.00 uur tot 18.00 uur.Woensdag van 12.00 uur tot 18.00 uur.
Vrijdag van 12.00 uur tot 19.00 uur.
Zaterdag van 11.00 uur tot 19.00 uur.
Zondag van 11.00 uur tot 18.00 uur.
Prijs
2 - 12 jaar: €12,50.Toon op kaart
Meer inspiratie


Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
Uniek: Paleis én Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen deze zomer met de speciale kindertour!
LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen
Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!
Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!