Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij Het Buitenbeest

In Zoetermeer wonen op de stadsboerderij zoveel dieren. Koeien, geiten, cavia's, konijnen, hamsters..!

Maar ook schapen, ratten, muizen, duiven en het huisvarken! De kleine dieren kun je lekker op schoot nemen om te knuffelen en aaien. Spelen kun je hier natuurlijk ook.

Op het Speeleiland vind je een modern activiteitencentrum (met kas) en de natuurspeelplek waar kinderen kunnen spelen en knutselen. Daarnaast zijn er diverse dierenweides en een schooltuin waar kinderen van groep 5 schooltuinlessen krijgen. In het activiteitencentrum kun je bij De Drie Ballonnen ook nog terecht voor kinderopvang of buitenschoolse opvang.

In het activiteitencentrum vind je het winkeltje waar je al voor een klein bedrag verschillende soorten snoepjes kunt kopen maar ook lekkere ijsjes, tosti en koffie. Ook verse producten uit de kas of tuin zijn er te koop.

Klik voor meer informatie even door naar de website via de roze button.

Tip: we hebben nog meer leuke gezinsuitjes in en om Den Haag voor je verzameld!

Stadsboerderij het Buitenbeest

Voorweg 93

2715 NG Zoetermeer

Openingstijden Ma Gesloten
Di 10:00 - 17:30 uur
Wo 10:00 - 17:30 uur
Do 10:00 - 17:30 uur
Vr 10:00 - 17:30 uur
Za/zo 10:00 - 17:00 uur
Prijs Gratis. Voor activiteiten kan een kleine vergoeding worden gevraagd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer

Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

De leukste uitjes met airco in en om Den Haag

Aaaah wat is het warm! Hittegolf! Wij zoeken graag fijne plekken op mét airco. Hieronder onze favorieten!