Feestje Zuiderparadijs
In deze binnenspeeltuin in Den Haag kun je terecht voor een leuk kinderfeestje. Uren speelplezier!
Er zijn leuke speeltoestellen. Voor peuters is er een aparte peuterhoek. Er is een ballenbak, reuzenlego, trampolines, glijbanen, Power Tower, touwbrug, Fun Shooters, buizentunnels, springkussens en videospellen.
Het Indoor Speelparadijs Zuiderpark is het meest bekend om het allergrootste indoor racecircuit met stoere Mini-Cars en motoren om in rond te scheuren!
Voor kinderfeestjes zijn er in Speelparadijs Zuiderpark leuke arrangementen om uit te kiezen. Uiteraard altijd met onbeperkt spelen! Je kunt je kinderfeestje uitbreiden met knutselen, mini cakes versieren of een zakje chips.
Kijk op de website van het Zuiderparadijs via de roze button hieronder voor meer informatie en het maken van en reservering.
Tip: we hebben nog veel meer leuke kinderfeestjes in en om Den Haag voor je verzameld!
Zuiderparadijs
Mr. P. Droogleever Fortuynweg 79
2533 SP Den Haag
Openingstijden
Woensdag, donderdag en vrijdag van 12.00 tot 16.30 uur.Zaterdag en zondag van 10.00 tot 16.00 uur.
Check altijd even de website via de roze button hiernaast.
Prijs
Vanaf € 10 per kind. Zie verder website.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Kinderfeestje bij EPICX Den Haag
Ga samen met je vriendjes op avontuur bij EPICX Den Haag. Action + Fun = een onvergetelijk feestje!
Feestje bij ’t Nestje
Binnenkort iets te vieren? Vier je kinderfeestje, babyshower en meer bij 't Nestje in Zoetermeer.
Kinderfeestje bij Rabarber
Vier de verjaardag van je kind met een workshop theater, dans, muziek of rap!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen bij Bibliotheek Den Haag
Van 21 januari t/m 1 februari zijn de Nationale Voorleesdagen. De vestigingen van Bibliotheek Den Haag organiseren superleuke, gratis activiteiten. Het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap, staat centraal. Je kunt zelfs de step van Kleine Aap winnen! Lees je mee?
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.