
Feestje Zuiderparadijs
In deze binnenspeeltuin in Den Haag kun je terecht voor een leuk kinderfeestje. Uren speelplezier!
Er zijn leuke speeltoestellen. Voor peuters is er een aparte peuterhoek. Er is een ballenbak, reuzenlego, trampolines, glijbanen, Power Tower, touwbrug, Fun Shooters, buizentunnels, springkussens en videospellen.
Het Indoor Speelparadijs Zuiderpark is het meest bekend om het allergrootste indoor racecircuit met stoere Mini-Cars en motoren om in rond te scheuren!
Voor kinderfeestjes zijn er in Speelparadijs Zuiderpark leuke arrangementen om uit te kiezen. Uiteraard altijd met onbeperkt spelen! Je kunt je kinderfeestje uitbreiden met knutselen, mini cakes versieren of een zakje chips.
Kijk op de website van het Zuiderparadijs via de roze button hieronder voor meer informatie en het maken van en reservering.
Tip: we hebben nog veel meer leuke kinderfeestjes in en om Den Haag voor je verzameld!
Zuiderparadijs
Drooglever Fortuynweg 79
2533 SP Den Haag
Openingstijden
Woensdag, donderdag en vrijdag van 12.00 tot 16.30 uur.Zaterdag en zondag van 10.00 tot 16.00 uur.
Check altijd even de website via de roze button hiernaast.
Prijs
Vanaf € 10 per kind. Zie verder website.Toon op kaart
Meer inspiratie


JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!
Monkey Town Den Haag – De Uithof
Nieuwe Monkey Town locatie met grote klim- en speelstructuur, glijbanen, trampolines en ballenbak!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!