Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kidsproof Kletspraat Pasen

Gepubliceerd op 1 april 2025

Voer leuke gesprekken tijdens het Paasontbijt of brunch! In de nieuwste Kidsproof Kletspraat staan alle vragen in het teken van Pasen. Download 'm hier gratis!

Pasen: leuke vragen voor kinderen

Wat heb je altijd al aan de paashaas willen vragen? En ben je team hard- of zachtgekookt ei? Met de Kidsproof Kletspraat Pasen editie heb je de leukste gesprekken tijdens het paasontbijt. Download ‘m hieronder! Tip: knip alle vragen uit en stop ze in een pot. Grabbelen maar!

Deze link opent in een nieuwe tab

Lees ook:

Alle blogs

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Favoriete uitjes & adressen

Beleef het Binnenhof als nooit tevoren

Sir Winston Fun & Games feestje

Weekend van de Wetenschap 2026

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Surfcamp in de herfstvakantie

Zwemles bij Hofspetters

Kooman’s verjaardagsfeestje

Meer inspiratie

Dag Poes (4+)

Stap in een muzikaal avontuur van HNTJong over ontmoeten en afscheid nemen!

Open Dag bij Provincie Zuid-Holland

Ontdek samen de wereld achter de wegen en bruggen tijdens de Open Dag van Provincie Zuid-Holland!

Surfcamp in de herfstvakantie

Bij Hart Beach vullen kids hun vakantiedagen met surfen, skaten en beachgames op Scheveningen

Kinderboekenweek: Spot aan!

Zing, dans, speel en lees mee tijdens de Kinderboekenweek bij Bibliotheek Den Haag.