Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dag van het Kasteel 2025

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights!

Naar buiten, het avontuur wacht!

Trek je wandelschoenen aan, laat de tablets thuis en ga samen op ontdekkingstocht tijdens het Pinksterweekend van 6 t/m 9 juni 2025!

Dage(en) van het Kasteel 2025

Tijdens de Dag(en) van het Kasteel openen kastelen en buitenplaatsen in heel Nederland hun poorten. Niet alleen voor een kijkje binnen, maar vooral om buiten te struinen door boomgaarden, over slingerpaadjes en langs eeuwenoude slotgrachten.

Het thema dit jaar is ‘Naar Buiten’ – dus verwacht volop leuke activiteiten in de open lucht. Van speurtochten in het park tot verhalen in de kasteeltuin. Picknicken, rennen, spelen, ontdekken… Even weg van schermen, vol aandacht voor elkaar en de omgeving.

Dag van het Kasteel – de Pinksterweekend Editie

Je kunt kastelen bezoeken op vrijdag 6, zaterdag 7, zondag 8 én maandag 9 juni 2025. Benieuwd welk kasteel het dichtstbij is? Of welke locatie het leukste programma voor kinderen heeft? Gebruik het handige overzicht op de website. Je kunt zoeken op provincie, plaats én filteren op kindvriendelijke activiteiten. Er is altijd wel een kasteel in de buurt waar iets te beleven valt.

Veel plezier!

Foto’s: Jongetje in zwaardgevecht: Kasteel Hoensbroek. Prinsjes en prinsessen op de trap: Paleis het Loo

De kastelen zijn tijdens het gehele Pinksterweekend, van 6 t/m 9 juni 2025, te bezoeken.

Stichting Dag van het Kasteel

Mail direct

Mail direct naar Stichting Dag van het Kasteel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Nieuw: Rivierenland!

Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.

Fringe 4 Kids

Delft Fringe Festival laat kinderen de magie van het theater beleven. Kom je ook naar een voorstelling?
Nieuw

Bricks of Wonder: een unieke LEGO tentoonstelling!

Uniek familie-uitje in Leidschendam vol kunst, creativiteit en bouwplezier, nu te zien in Westfield Mall

Bunkerdag 2025

Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!

Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief