
Zeehelden Festival
Geniet van het oergezellige Zeehelden Festival met nostalgische attracties, kraampjes en meer!
12 juli 2025 | Prins Hendrikstraat
Het oergezellige Zeehelden Festival komt er weer aan in Den Haag! Met op 12 juli de Flagship Market in de Prins Hendrikstraat.
Het wordt echt een topdag: bomvol met gezellige kraampjes, nostalgische attracties, live muziek en heerlijke hapjes.
Tip: Op de hoogte blijven van meer markten? Check onze uitagenda.
Geniet van een gezellige dag in het Haagse Zeeheldenkwartier!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Het Zeehelden Festival is op 12 juli 2025 van 10.00-17.00 uur.
Home Made Market
Prins Hendrikstraat 32
2518 HT Den Haag
Openingstijden
Zondag 21 september 2025; 11.00-18.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Winactie
Bricks of Wonder: een unieke LEGO tentoonstelling!
WIN Uniek familie-uitje in Leidschendam vol creativiteit en bouwplezier, nu te zien in Westfield Mall.
Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
Fringe 4 Kids
Delft Fringe Festival laat kinderen de magie van het theater beleven. Kom je ook naar een voorstelling?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.