
Bricks of Wonder: een unieke LEGO tentoonstelling!
Een uniek familie-uitje in Leidschendam vol creativiteit en bouwplezier, nu te zien in Westfield Mall.
Een wereld van LEGO-kunst
Op zoek naar een leuk en verrassend uitje met de kinderen? Bricks of Wonder is een kleurrijke LEGO-tentoonstelling. Met meer dan 2 miljoen steentjes in maar liefst 150 unieke creaties kijk je je ogen uit. Van wereldberoemde kunstwerken van Van Gogh tot grappige 3D-beelden van Mr. Bean, Michael Jackson, Hagrid en Ed Sheeran – alles is gebouwd van LEGO.
Niet alleen kijken, maar ook doen!
Naast kijken is er ook van alles te beleven. Kinderen kunnen op speurtocht door de tentoonstelling, bouwen in de PlayZone en een selfie maken met hun favoriete LEGO-ster. Ouders luisteren ondertussen mee met de gratis audiotour op hun eigen telefoon, verteld door niemand minder dan Dirk Denoyelle: LEGO-legende, comedian én voormalig jurylid bij LEGO Masters. Zijn werk zit vol humor, vakmanschap en verrassende details. Perfect voor de ouders én de kids!
Voor iedereen vanaf ongeveer 4 jaar. Kinderen kunnen spelen, ontdekken en speuren; volwassenen genieten van LEGO®-kunst, nostalgie en humor. In de PlayZone bouw je zelf mee. De audiotour – ingesproken door Dirk – is leuk voor jong en oud.
Praktisch en perfect te combineren
Bricks of Wonder is tot half oktober te bezoeken in Westfield Mall of the Netherlands, een ideale plek om het te combineren met een dagje winkelen en iets lekkers te eten. De tentoonstelling is elke dag open van 10.00 tot 18.00 (op maandag vanaf 11.00 uur) en kinderen tot en met 3 jaar mogen gratis naar binnen.
Schrijf je in voor de gratis Kidsproof nieuwsbrief en maak kans op 2 tickets! Win-win; nooit meer leuke tips missen en kans op toegangstickets voor Bricks of Wonder.
Bricks of Wonder is hét familie-uitje in Leidschendam dat je niet wilt missen. Een unieke LEGO-tentoonstelling vol creativiteit en plezier voor jong en oud. Waar wachten jullie nog op? Klik hier voor tickets en meer info.
Te zien tot half oktober in de Westfield Mall Leidschendam

Lees ook onze blog: 11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Lees verder Lees verderBricks of Wonder
Kamperfoelie 9
2262 AE Leidschendam
Openingstijden
Dagelijks van 10:00 – 18:00 uur, op maandag vanaf 11:00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Triceratops: de kudde – in Naturalis!
Sta oog in oog met vijf échte dino’s bij deze unieke familietentoonstelling, te zien t/m 31 augustus.
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
Zomerbieb | Bibliotheek Den Haag
Vier de zomer met boeken, workshops en gratis activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Top 10 zomerboeken voor kinderen uit de Zomerbieb
De leukste verhalen voor op het strand, in de auto of gewoon lekker thuis op de bank: met deze zomerboeken van de Bibliotheek Den Haag hoeft niemand zich te vervelen. Duik in grappige, spannende of magische werelden en geniet van een zomer vol leesplezier!