
Bounce Valley laat je stuiteren!
Bounce Valley heeft maar liefst 3 locaties in Zuid-Holland voor je zomerse feestje of uitje!
Spring, klim en glij de zomer door bij Bounce Valley! In Zoetermeer, Delft en Rotterdam kunnen kinderen zich uitleven in het grootste en stoerste luchtkussenpark van Nederland. Ideaal voor een actief dagje uit of een onvergetelijk kinderfeestje – ook in de zomervakantie!
Elke locatie is 7 dagen per week geopend van 10:00 tot 18:00 uur. Op vrijdag en zaterdag kun je zelfs doorspringen tot 21:00 uur. Dus trek je jumpsokken aan en laat je stuiteren!
Bounce Valley Delft: meer dan alleen bouncen
In Delft vind je niet alleen een enorm luchtkussenpark, maar ook een uniek nettenparcours met vette games en een spectaculaire GlowGolf-baan met 18 holes. Alles onder één dak, tegenover de McDonald’s, langs de snelweg – perfect voor een actief uitje of een extra cool partijtje!
Vier je kinderfeestje bij Bounce Valley
Een feestje vieren in de zomer? Dat kan gewoon! Kies uit verschillende arrangementen: van 90 minuten jumpen met snacks tot een Unlimited Bounce Party met 2 uur springen én onbeperkt pizza. Op vrijdag- en zaterdagavond kun je zelfs gaan voor een Golden Disco Party – té vet!
De voordelen van een zomerse Bounce-dag
✓ Drie locaties in Zuid-Holland: Zoetermeer, Delft & Rotterdam
✓ Dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00 uur (vrijdag & zaterdag tot 21:00 uur)
✓ Coole extra’s zoals nettenparcours en GlowGolf in Delft
✓ Kinderfeestjes mogelijk in alle vestigingen
✓ Overdekt en met airco – dus ook bij warm weer perfect!
Zin in meer zomerse tips? Bekijk ook onze uitagenda vol toffe uitjes in Zuid-Holland!
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en tickets.
Bounce Valley Delft
Kleveringweg 5
2616 LZ Delft
Openingstijden
Elke locatie is 7 dagen per week geopend van 10:00 tot 18:00 uur. Op vrijdag en zaterdag kun je zelfs doorspringen tot 21:00 uur.Prijs
zie website via roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie


Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
Bibliotheek Den Haag
Wist je dat kinderen tot 18 jaar gratis lid zijn? Maak je kind ook gratis lid!
Museon-Omniversum
Museon-Omniversum. Een wereld vol verwondering voor het hele gezin !Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!