Planet Jump & Play
Springen, klauteren en glijden bij Planet Jump & Play Scheveningen
Planet Jump & Play, Scheveningen
Na drie maanden dicht zijn de deuren van Planet Jump weer open. En ze hebben niet stilgezeten! Er is nu een gloednieuwe speel- en klauterconstructie, een speciale peuterarena en nog betere trampolines. Wat een parel in Scheveningen!
Planet Jump was één van de eerste trampolineparken van Europa en zit sinds 2014 in een prachtige oude kerk. Nu is het park vernieuwd tot Planet Jump & Play – voor kinderen van 1 t/m 12 jaar.
Laat de kinderen heerlijk springen, glijden en spelen. Terwijl jij relaxt in de lounge met een kop koffie en uitzicht op de arena.
Waarom wil je dit niet missen?
✓ Een unieke speel- & sportlocatie voor kinderen
✓ Kinderfeestjes op een bijzondere plek in een oude kerk
✓ Kleinschalig en persoonlijk, met veel aandacht voor de kids
✓ Nieuw: speciale peuterarena voor 0-4 jaar met ballenbak, glijbaan en meer
✓ Nieuw: klimmen en klauteren in de softplay arena
✓ Nieuw: glijbanen om keer op keer vanaf te suizen
✓ Nieuw: voetbal- & basketbalkooi
✓ Verbeterde trampolines voor nóg meer springplezier
Tip: Je kunt hier ook superleuke kinderfeestjes vieren. Meer info vind je via de feestjespagina!
Reserveren of meer info: 070-7796180 (tijdens openingstijden) of info@planetjump.nl
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en reserveren.
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Nationale Voorleesdagen 2026
Kom naar het 10-daagse voorleesfeest voor kinderen van 0-6 jaar bij Bibliotheek Den Haag!
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!
Madurodam: het perfecte winteruitje
Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.