Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Baard (4+)

Een fantasierijke en hilarische ontdekkingstocht door een wereld vol baarden bij het Theater aan het Spui

28 december 2025 | Theater aan het Spui, Den Haag

Hipsters, houthakkers, tovenaars, de kerstman, de vrouw met de baard en piraten: ‘Baard’ is een wilde parade van archetypen waarin alles kan. Deze tekstloze voorstelling richt zich op de nieuwsgierigheid en verwondering van vierplussers en laat zien wat er allemaal achter die baarden schuilgaat.

Op het podium bewegen bebaarde mensen zich door herkenbare én absurdistische situaties. Een steeds groter wordende baard opent nieuwe werelden die telkens veranderen. Net wanneer de bebaarde personages denken de wereld te begrijpen, wordt alles omgegooid en moeten ze opnieuw beginnen.

‘Baard’ is een humoristische en visueel betoverende familievoorstelling over ontdekken, spelen en het plezier van het verzinnen van nieuwe mogelijkheden.

Waarom wil je dit niet missen?

✓ Een creatieve en fantasierijke voorstelling voor nieuwsgierige kinderen

✓ Humor en visuele magie die jong en oud aanspreekt

✓ Een ode aan verwondering, spel en ontdekken

Meer informatie over deze voorstelling vind je via de roze button.

Maandag 28 december 2025 14:00 uur

Het Nationale Theater

Spui 187

2511 BN Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Het Nationale Theater

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nationale Sportweek Zoetermeer

Ontdek en probeer nieuwe sporten tijdens deze sportieve week.

Stadsspelen Den Haag

Kom naar de Stadsspelen Den Haag 2025: het gratis sport- en beweegfestival!

Prinsjesdag feest in het Zuiderparktheater

Kom naar de laatste Vakantiepark-dag vol dans en plezier tijdens Prinjesdag!

Griezelfeestje HalloWiebe

HalloWiebe bij Kinepolis: gezellig griezelen!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief