Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Umi (0,5+)

Een interactieve dans- en muziekervaring voor de allerkleinsten in de Koninklijke Schouwburg

1 februari 2026 | Koninklijke Schouwburg, Den Haag

Umi is een bijzondere voorstelling van Wonderland Collectief, speciaal ontwikkeld voor kinderen van 6 tot 18 maanden. In deze interactieve reis ontdekken baby’s samen met hun ouders de oceaan als een plek vol leven, groei en vernieuwing.

Door een levendige mix van muziek, dans en improvisatie worden alle zintuigen geprikkeld. Elke ervaring is uniek, en de kleintjes beleven hun eigen avontuur terwijl ze luisteren, kijken en bewegen op het ritme van de muzikanten en dansers. Umi, Japans voor ‘zee’, symboliseert de essentie van water en de onbeperkte mogelijkheden die deze wereld biedt

Waarom wil je dit niet missen?

✓ Interactieve voorstelling voor de allerkleinsten

✓ Mix van live muziek, dans en improvisatie

✓ Ontdek samen met je baby de wonderen van de oceaan

✓ In het Paradijs: een kleine sfeervolle zaal voor de allerkleinsten

Meer informatie over deze voorstelling vind je via de roze button.

Zondag 1 februari 2026 10:00 uur en 11:30 uur

Lees ook onze blog: Haagse geheimtip: Het Paradijs voor peuters en kleuters

Wat een fijn Haags plekje. Helemaal bovenin de Koninklijke Schouwburg Den Haag vind je het Paradijs; een kleine sfeervolle zaal met de leukste voorstellingen voor kindjes vanaf 0,5 jaar. Ook is er een fijne koffiehoek met speelplek. Een super manier om met jouw kleintje kennis te maken met theater.

Lees verder Lees verder

Het Nationale Theater

Korte Voorhout 3

2511 CW Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Het Nationale Theater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Sinterklaasconcert: Klaas & Krum

Muzikaal Sinterklaasavontuur met het Residentie Orkest in Amare Den Haag!

Sinterklaasintocht Den Haag

15 november komt Sinterklaas aan in Scheveningen. Kom jij ook naar deze gezellige Sinterklaas intocht?
Aanbeveling

Muzikale kinderworkshop bij het Residentie Orkest

Terwijl jij geniet van het Zondagochtendconcert, maken de kinderen zelf muziek!
Reserveer

Thor (8+)

Een epische voorstelling met klassieke muziek, hiphopdans en spoken word bij Amare in Den Haag

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!

Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief