De Stad van Sint
Ontdek het middeleeuwse Sinterklaasfeest in Archeon! Pietentraining, meet & greet met Sint en meer!
16, 22, 23, 29 & 30 november 2025 | Archeon, Alphen aan den Rijn
Beleef de magie van Sinterklaas in het knusse middeleeuwse stadje Gravendam in Archeon! Tijdens De Stad van Sint verblijft de Sint hier met zijn Pietenploeg en zijn er leuke activiteiten voor kinderen:
- Pietentraining: Leer de kneepjes van het vak in de schoenenhuizen, pepernotenfabriek en tijdens verschillende opdrachten. Behaal jouw eigen Pietendiploma!
- Meet & Greet met Sint: Ontmoet de Goedheiligman zelf en maak een foto met de kinderen.
- Poppenkast Sint en zijn Ridder: Beleef een spannende en grappige voorstelling vol verhalen over Sint en zijn Ridder.
- Tentoonstelling ‘Het Verhaal van Nicolaas’: Leer alles over de geschiedenis van Sint Nicolaas, van de bisschop van Myra tot de hedendaagse tradities.
Tip: op 23 en 29 november is er ook een héérlijke Sinterklaasbrunch! Geniet van een speciaal sinterklaasmenu, zing samen de leukste sinterklaasliedjes en natuurlijk mag een foto met de beste man niet ontbreken!
Klik op de roze button voor meer informatie over dit evenement
16, 22, 23, 29 & 30 november 2025
Meer inspiratie
Kantjil en de Tijger (8+)
Een theateravontuur over familie, herinneringen en een karate dwerghertje in de Koninklijke Schouwburg.
Dag Poes (4+)
Een poëtische en muzikale voorstelling over afscheid en avontuur bij het Theater aan het Spui
Familiezondag in Amare
Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
6 x leuke Sinterklaasboeken om te lenen
De avonden worden langer, de lampjes gaan aan en de geur van kruidnoten hangt alweer in de lucht. De perfecte tijd om samen met een stapel boeken op de bank te kruipen. In Bibliotheek Den Haag liggen de leukste Sinterklaasboekjes klaar — vol magie en avonturen. Wij verzamelden onze top 6 boeken om te lenen. Lees je mee?