Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naaierij: Duurzame kids naailes

Leer upcyclen, repareren en je eigen kleding maken bij De Naaierij in Den Haag

1, 8, 15, 22 november en 6 december | De Naaierij, Den Haag

Bij De Naaierij ontdekken kinderen hoe leuk het is om zelf kleding te maken op een duurzame manier! In deze 5-weekse cursus leren ze de basis van naaien, werken ze met de naaimachine en leren ze kledingstukken repareren of omtoveren tot iets nieuws. De lessen staan helemaal in het teken van No Waste: oude stoffen of kleding krijgen een tweede leven als tas, scrunchie of zelfs een stoer rokje.

De eerste les starten de kinderen met het maken van hun eigen speldenkussen. Daarna kiezen ze zelf hun project: van een make-up tasje tot een croptop of etui. Ook gaan ze onder begeleiding van docent Dirkje aan de slag met hun eigen creatieve ideeën. De cursus combineert mode, duurzaamheid en plezier, en laat kinderen ervaren hoe waardevol het is om iets zelf te maken.

Waarom wil je deze naaicursus niet missen?

✓ Leer naaien op een echte naaimachine
✓ Upcycle oude stoffen tot iets nieuws en unieks
✓ Ontdek hoe duurzaam mode kan zijn
✓ Voor kinderen met een passie voor creativiteit en design
✓ Een klein groepje met veel persoonlijke aandacht

Praktische info

  • Wanneer: Elke zaterdag van 1 november t/m 6 december
  • Tijd: 16:30 – 18:30 uur (5 lessen van 2 uur)
  • Leeftijd: 8 – 12 jaar
  • Kosten: €120,- per kind (voor 5 lessen)
  • Let op: Er zijn slechts 3 plaatsen beschikbaar!

 

Klik op de roze button voor meer informatie over deze cursus en reserveer meteen!

Naaierij

Suezkade 48

2517 BW Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Naaierij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Peutergym bij Ren4Sport

Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.

Proefles theater

Wil jij een uurtje theater uitproberen bij Theaterschool Rabarber? Dat kan!

Kookcursus voor kids en tieners!

Leer de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag: de Haagse Kookschool!

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!

Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!

10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag

In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!