Snowfest The Hague
Spectaculairste wintersportfestival van Nederland midden in Den Haag. Met Kidsday en helemaal gratis!
19 t/m 21 december 2025 | Koekamp, Den Haag
Zet je muts op, trek je snowboots aan en maak je klaar voor SnowFest The Hague: hét winterevent waar freestyle actie, adrenaline en gezelligheid samenkomen! Drie dagen lang verandert de Koekamp, recht tegenover Den Haag Centraal, in een bruisend wintersportdorp vol stunts, sneeuw en sfeer.
Kidsday op zondag
Snowfest Village is zondag de plek voor de jongste wintersportliefhebber in (spé). Hier maken kinderen tussen 11.00 – 17.00 uur namelijk kennis met allerlei verschillende wintersporten. Van skiën tot biatlon en van snowboarden tot sleeën. Een waar wintersportparadijs voor de jongste sportievelingen dus. En terwijl zij zich vermaken in de sneeuw, vinden er op de schans spectaculaire wedstrijden plaats.
Of je nu komt kijken, meedoen of gewoon genieten: SnowFest biedt voor ieder wat wils. Van spectaculaire snowboard- en skiwedstrijden tot sportieve side events, muziek, foodtrucks en fun in het SnowFest Village!
Gratis uitje in winters Den Haag
Snowfest is het hele weekend gratis te bezoeken en ook aan de activiteiten zijn geen kosten verbonden. Daarnaast is Snowfest heel goed te combineren met een bezoekje aan de, eveneens gratis, Royal Christmas Fair op het Lange Voorhout. Er vaart zelfs een pendelboot (voor 2 euro per persoon) tussen beide evenementen. Veel leuker wordt het toch niet!
Waarom wil je dit niet missen?
✓ Gratis toegang tot het coolste wintersportfestival van Nederland
✓ Internationale snowboarders en freeskiërs van topniveau
✓ Een unieke urban wintersport vibe in hartje Den Haag
✓ Gezellige winterse sfeer met muziek, eten en activiteiten voor jong en oud
✓ Speciale kidsday op zondag
Praktische info
- Wanneer: Vrijdag 19 t/m zondag 21 december 2025
- Tijd: Vanaf 12:00 uur dagelijks
- Waar: Koekamp (Laan van Reagan en Gorbatsjov), Den Haag
- Toegang: Gratis
Klik op de roze button voor meer informatie over deze toffe activiteiten!
Vrijdag 19 t/m zondag 21 december 2025; Kidsday op zondag 21 december.
Snowfest The Hague
Laan van Reagan en Gorbatsjov
Den Haag
Openingstijden
Vrijdag 19 t/m zondag 21 december 2025Meer inspiratie
Dag Poes (4+)
Een poëtische en muzikale voorstelling over afscheid en avontuur bij het Theater aan het Spui
Joris en de Draak (6+)
Een spannende en grappige familiemusical van de Efteling bij Amare in Den Haag
De Notenkraker (6+)
De klassieke kerstklassieker komt tot leven op het toneel van Amare in Den HaagBlogs & inspiratie
Alle blogs
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs & ervaar het zelf!
Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!
6 x leuke Sinterklaasboeken om te lenen
De avonden worden langer, de lampjes gaan aan en de geur van kruidnoten hangt alweer in de lucht. De perfecte tijd om samen met een stapel boeken op de bank te kruipen. In Bibliotheek Den Haag liggen de leukste Sinterklaasboekjes klaar — vol magie en avonturen. Wij verzamelden onze top 6 boeken om te lenen. Lees je mee?