Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kerstboom Lange Voorhout

De kerstboom op het Lange Voorhout wordt weer verlicht! Vier het Zweedse Luciafeest mee.

Op zaterdag 13 december 2024 gaan de lichtjes van de grote kerstboom op het Lange Voorhout weer aan!

Bij het feestelijk aansteken van de boom wordt ook het Zweedse Luciafeest of lichtfeest gevierd. Een bijzondere ceremonie waarbij de hele stad welkom is!

De boom is een geschenk van de Zweedse ambassade. Om 18.30 uur gaan ze de lichtjes van de boom aansteken.

Het Luciafeest in Zweden is een traditie die is ontstaan uit het eeuwenoude midwinterlichtfestivalMeisjes in witte kleding met een rode sjerp zingen speciale liedjes voor hun ouders. Nu is het feest ook de start van de kerstperiode.

Wil je meer weten over het aansteken van de lichtjes in de boom op het Lange Voorhout? Kijk dan even op de website. Je klikt hiervoor op de roze button.

Tip: in Den Haag en omgeving worden echt veel toffe kerstactiviteiten georganiseerd. Kijk maar eens in onze Uitagenda.

Data:

  • zaterdag 13 december 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kerstboomceremonie Lange Voorhout

Openingstijden 13 december
18.00-18.40 uur
Prijs Gratis

Meer inspiratie

Sinterklaasintocht Den Haag

15 november komt Sinterklaas aan in Scheveningen. Kom jij ook naar deze gezellige Sinterklaas intocht?
Aanbeveling

Muzikale kinderworkshop bij het Residentie Orkest

Terwijl jij geniet van het Zondagochtendconcert, maken de kinderen zelf muziek!
Reserveer

Thor (8+)

Een epische voorstelling met klassieke muziek, hiphopdans en spoken word bij Amare in Den Haag

Sinterklaasconcert: Klaas & Krum

Muzikaal Sinterklaasavontuur met het Residentie Orkest in Amare Den Haag!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!

Den Haag: leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!

Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief