Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oh kom er eens kijken! (2+)

Een vrolijk programma vol sinterklaasliedjes in Laaktheater met heel veel plezier!

30 november | Laaktheater

De spanning van pakjesavond, maar dan lekker luchtig en vol humor! In Oh kom er eens kijken! brengen de spelers van Laaktheater een vrolijke voorstelling over alles wat met Sinterklaas te maken heeft, zonder dat Sint en Piet zelf verschijnen.

Wat maakt dit zo leuk voor peuters?

Er wordt gezongen, gelachen en verteld over Sints kleding, de Schimmel, een geheim verhaal over de cadeaus en… wie pakt eigenlijk een cadeautje in voor de Sint? Want hij is toch jarig?!

Zonder spanning, met muziek

De voorstelling zit boordevol herkenbare sinterklaasliedjes, grappige momenten en interactie met het publiek. Ideaal voor jonge kinderen die wel van Sinterklaas houden, maar niet van spanning.

✓ Peuter- en kleutervoorstelling (2+)
✓ Bekende sinterklaasliedjes om mee te zingen
✓ Humor en herkenning zonder spanning

Bekijk meer vrolijke theatertips voor kleine kinderen in onze Uitagenda Den Haag.

Klik op de roze button voor kaartjes en praktische informatie over het Laaktheater.

Data:

  • zondag 30 november 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Laaktheater

Ferrandweg 4T

2523 XT Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Laaktheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Sinterklaasconcert: Klaas & Krum

Muzikaal Sinterklaasavontuur met het Residentie Orkest in Amare Den Haag!

De Apenbroodboom (5+)

Wasco de wasbeer gaat kamperen en maakt van alles mee. Beleef het mee bij Kooman's poppentheater!

Proefles theater

Wil jij een uurtje theater uitproberen bij Theaterschool Rabarber? Dat kan!

The WIZ 7+

Een magische musicalklassieker met soul, avontuur en spektakel bij Amare in Den Haag

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Den Haag: leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!

6 x leuke Sinterklaasboeken om te lenen

De avonden worden langer, de lampjes gaan aan en de geur van kruidnoten hangt alweer in de lucht. De perfecte tijd om samen met een stapel boeken op de bank te kruipen. In Bibliotheek Den Haag liggen de leukste Sinterklaasboekjes klaar — vol magie en avonturen. Wij verzamelden onze top 6 boeken om te lenen. Lees je mee?

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief