zwembad De Watergeus
Glijden, spetteren en samen zwemmen bij Zwembad De Watergeus.
Zin in een actief uitje waar jullie zó het water in kunnen? Zwembad De Watergeus ligt prachtig in het Van Tuyllpark en voelt meteen ruim en overzichtelijk.
Waarom is Zwembad De Watergeus zo leuk met kinderen?
Dit zwembad heeft alles wat je zoekt voor een fijne middag samen. Er is een apart peuter- en kinderbad voor de allerkleinsten en een groot recreatiebad met speelmaterialen. En dan die glijbanen… met een exemplaar van maar liefst 100 meter is dit er eentje die je onthoudt.
Kinderen leren hier zwemmen met de vrolijke Zed & Sop zwemlessen. Dat gebeurt rustig, veilig en met veel aandacht. Voor baby’s en peuters zijn er Liz & Wes spetterlessen, waarbij jullie samen het water ontdekken.
✓ Groot recreatiebad en apart peuterbad
✓ Lange glijbanen en volop speelplezier
✓ Zwemles en spetterles met vaste instructeurs
Wat kun je hier nog meer doen?
Naast vrijzwemmen zijn er zwemfeestjes, discozwemmen en allerlei groepslessen. Sportievelingen kunnen terecht in het wedstrijdbad, terwijl jullie tussendoor ontspannen in de horeca met zicht op het zwembad.
Tip: In onze uitagenda vind je nog veel meer leuke uitjes om samen te doen.
Klik op de roze button en ontdek wanneer jullie een spetterdag plannen bij Zwembad De Watergeus!
Optisport Zoetermeer
Van der Hagenstraat 24
2722 NT Zoetermeer