Gratis spelen bij Van der Spek
Voordeeltuincentrum Van der Spek in Zevenhuizen, verrassend leuk met binnenspeeltuin en dierenweide.
Soms is het ook leuk om nét even buiten de stad op pad te gaan. Op ongeveer een half uur rijden van Den Haag ligt Voordeeltuincentrum Van der Spek in Zevenhuizen.
Een verrassend leuk uitje waar kinderen gratis kunnen spelen in de binnenspeeltuin, dieren kunnen bekijken in de dierenweide en waar je tussendoor voordelig kunt eten in het restaurant.
Terwijl jij rustig door het tuincentrum loopt of even iets lekkers eet in het restaurant, kunnen de kinderen zich uitleven in de grote binnenspeeltuin. Die is gratis toegankelijk en geschikt voor kinderen tot ongeveer 12 jaar. Voor de allerkleinsten is er een apart speelgedeelte.
Ook buiten is er van alles te zien. Neem samen een kijkje bij de dierenweide met alpaca’s, geitjes en andere dieren. En in de vakanties worden er regelmatig leuke kinderactiviteiten georganiseerd, zoals een gratis speurtocht.
Horeca
Even pauze? In restaurant Spektakel kun je voordelig ontbijten, lunchen of een pannenkoek eten. Er is een groot zitgedeelte en een terras voor zonnige dagen. Alles werkt met zelfbediening, dus je kiest gewoon wat je lekker vindt en geniet op je eigen tempo.
Echt een fijne Kidsproof tip als je een betaalbaar uitje zoekt. Even spelen, dieren kijken, iets eten en ondertussen misschien nog leuke spullen voor huis of tuin vinden. Wij zijn fan!
Waarom is dit een leuk gratis uitje met kinderen?
✓ Grote gratis binnenspeeltuin voor kinderen tot circa 12 jaar
✓ Apart speelgedeelte voor peuters en kleintjes
✓ Dierenweide met alpaca’s en geitjes
✓ Gratis kinderspeurtocht in de vakanties
✓ Restaurant met pannenkoeken, ontbijt en lunch
✓ Groot tuincentrum én verswinkel om rond te kijken
✓ Gratis parkeren en makkelijk bereikbaar langs de A12
Praktische info
Wie: gezinnen met kinderen tot ca. 12 jaar
Wat: binnenspeeltuin, dierenweide, speurtocht en restaurant
Waar: Voordeeltuincentrum Van der Spek, Bredeweg 110, Zevenhuizen
Op zoek naar nog meer leuke uitjes met kinderen in de omgeving? Bekijk ze dan ook eens op Kidsproof Leiden
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en openingstijden.
Van der Spek
Bredeweg 110
2761 KB Zevenhuizen
Openingstijden
maandag t/m zaterdag (zondag gesloten)Prijs
spelen in de speeltuin is gratisToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Museumnacht Kids Den Haag
Ruim 15 locaties openen deze avond met speciaal programma voor kinderen! Bijzondere belevenis!
Familieticket Kinepolis
Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!
The Park Playground
Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat te doen met Pasen 2026 in en om Den Haag?
Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.