Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dagje naar Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam

Kom je de zomervakantie vieren bij Het Scheepvaartmuseum? Er is weer zoveel te doen!

Je hoeft je niet te vervelen deze zomer! Kom lekker bewegen, varen, lezen en tekenen in Het Scheepvaartmuseum. Zowel binnen als buiten is er deze zomer weer van alles te doen. Kom je ook?

Begin je dag ontspannen met wateryoga! Ga mee op een yogareis onder water: duik in een golf, wieg als een bootje en dans als zeewier. Kom daarna lezen, schrijven of tekenen over jouw thuis in de Inloopworkshop – Een zee vol verhalen.

Met de kijktocht ga je zelfstandig op pad door het museum en ontdek je verhalen en objecten die te maken hebben met havens, schepen en Amsterdam.

Bij Het Scheepvaartmuseum vinden ze dat iedereen zichzelf moet kunnen zijn. Daarbij maakt het niets uit waar je vandaan komt, hoe je je identificeert of op wie je verliefd bent. Dit vieren ze tijdens Queer & Pride Amsterdam, met diverse activiteiten.

Help jij mee om het water schoon te krijgen, kom op dinsdag, donderdag en zondag met een bootje plastic vissen met Plastic Whale (7+)

Ook het vaste familieprogramma is te doen in de vakantie!

Wil jij weten wie Michiel de Ruyter heeft vermoord? En Wat er allemaal te eten was aan boord van een VOC-schip? Je hoort het allemaal in de junior audiotour! Bij museumbeleving Duiker Doris kunnen alle kinderen van 2 tot 6 jaar kennismaken met liefde voor het water en de maritieme wereld. En de tentoonstelling Het Verhaal van de Walvis leert kinderen vanaf 6 jaar alles over het prachtige dier en waarom de walvisjacht moet worden tegengegaan.

Klik op de roze button voor meer informatie over het zomervakantieprogramma.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Het Scheepvaartmuseum

Kattenburgerplein 1

1018 KK Amsterdam

Openingstijden Het museum is dagelijks geopend van 10.00 – 17.00 uur.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Scheepvaartmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

Wat is waarheid? Leuke workshops voor nieuwsgierige kids bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden deze zomer!
Nieuw

Bezoek de Tweede Kamer! Nieuw!

Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.

Zomertekenschool: zomer van je dromen

Ontdek hoe je jouw dromen op papier zet in de Zomertekenschool in het altijd leuke Kinderboekenmuseum!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen

Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.