Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Op dit spannende forteiland in Herwijnen staat alles in het teken van de toekomst van de planeet aarde. Je kunt hier het experiment aangaan met duurzame thema’s over klimaat, energie, water en afval. Deze zomervakantie is er hier weer van alles te doen, wat voor weer het ook is!
In de Kinderrondleiding Seinen & Geheimen stap je terug in de tijd met generaal Krayenhoff en ontdek je hoe mensen vroeger met elkaar communiceerden zonder smartphones of wifi! Of ga aan de slag met… de was! Tijdens Wassen zonder de waschvrouw! kruipen kinderen in de rol van soldaten en officieren en ontdekken ze hoe er vroeger zonder wasmachine werd gewassen op het forteiland.
Ook het GeoLab is open. Hier kunnen kinderen erop los experimenteren en onderzoeken. In de zomervakantie staan de thema’s energie en water centraal. Hoe kun je zelf duurzame energie opwekken en hoe houden we droge voeten?
Minecraft
In de vakantie kun je extra veel Minecraften. Er zijn twee verschillende workshops om uit te kiezen. Let op, reserveer vast een plekje, want het zit snel vol. Geen plek meer over? Het Minecraft Vossendoolhof, de Minecraft Speurtocht Heat Hunters en de andere Minecraftactiviteiten zijn ook superleuk deze zomer!
Speurtuin
In de unieke Speurtuin klim je over de touwen de bunker op, maak je in de zandbak ruimte voor het water, ontwerp je met houten planken je eigen doolhof en maak je van bamboestokken de grootste bouwwerken.
Warm weer? In de speurtuin kinnen kids lekker spelen met water. En binnen in het fort is het heerlijk koel. Regendag? Ook binnen is er meer dan genoeg te doen!
Klik voor meer info over dit toffe familie-uitje in de zomervakantie op de roze button.
In de zomervakantie (4 juli t/m 30 augustus) iedere dag geopend.
Toekomstmuseum GeoFort
Nieuwesteeg 74
4171 KG Herwijnen
Openingstijden
Klik door via de roze button naar de website voor de actuele openingstijden.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
EPICX Zomerfestival 0-12 jr
Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.