Blogs & inspiratie
Deel 3 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!
Gepubliceerd op 23 mei 2024
Alweer het derde deel in de serie van favoriete plekken in Den Haag om je kids op de foto te zetten. In dit blog neemt fotograaf Evelyne ons mee naar Kijkduin!
Het strand is natuurlijk altijd en overal een perfecte plek voor het maken van leuke kinderfoto’s. Met mooi weer echte ‘dagje strand’ foto’s en met minder weer is het misschien nog wel fijner (qua licht én niet zo druk!).

Altijd leuk op foto’s is een schattig zonnehoedje! Met deze heb je een echte beachlook, zonder dat er strand te zien is. En waarom moet een hoed altjid op? Zo kan het ook! Maakt de foto extra spannend en een beetje mysterieus…

Je kunt vanaf de Jutterskeet meteen het strand op naar Beachclub Titus. Een heerlijk rustig stuk strand. Of je loopt de duinen in via een speciaal hek (om de Schotse Hooglanders tegen te houden). Daar kun je via een pad een hoog duin op lopen. Bovenop staat een bankje om even uit te rusten. Je hebt er een prachtig uitzicht over de duinen en zee. Perfect voor foto’s en eigenlijk altijd wel lekker rustig!

Zo mooi: een foto in de duinen. Prachtig dat licht tussen de duinen door. Neem de foto ook eens vanuit een ander perspectief: vanaf beneden of juist vanaf boven (zoals hieronder).

Het grote voordeel van foto’s maken op het strand of in de duinen: plezier gegarandeerd! En trek je gekste bekken! Dan ben je direct vrolijk als je ze weer terugziet:-)

Leuk tips in de buurt:
– Jutterskeet van Ome Jan: Deze link opent in een nieuwe tab dit moet je eens ontdekken. En je mag ook zelf jutten!
– Schotse Hooglanders spotten en genieten van de natuur in het Westduinpark Deze link opent in een nieuwe tab
Klik snel door naar:
– Fotoblog deel 1 op het Sweelinckplein Deze link opent in een nieuwe tab
– Fotoblog deel 2 rondom het Kunstmuseum Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.Meer inspiratie
Stadsspelen Den Haag
Probeer gratis sporten uit bij Stadsspelen Den Haag; een sport- en beweegfestival voor het hele gezin.
Zwemles bij Hofspetters
Geen wachtlijst voor ABC-zwemles! Elke zondagmiddag in Zwembad De Viergang in Pijnacker-Nootdorp
Derby Day met het gezin op Duindigt
Paardenraces, kinderactiviteiten en entertainment tijdens Derby Day op Draf- & Renbaan Duindigt.