Blogs & inspiratie
Deel 6 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!
Gepubliceerd op 23 mei 2024
De zesde tip van fotograaf Evelyne is het Lange Voorhout! In het blog laat zij zien waar je hier supermooie foto's van je kids kunt maken.
Lange Voorhout: hoe Haags kan het zijn? Een must voor Haagse foto’s. De Raad van State op de Kneuterdijk is heel apart als achtergrond voor foto’s. En als je het netjes vraagt mag je binnen in de Pulchri Studio ook een paar foto’s maken (geen grote groepen). Als je daar dan toch bent kun je meteen iets drinken in de romantische binnentuin. En vervolgens doorlopen naar de Lange Vijverberg met Jantje en de Hofvijver.

Voor de stoere deur van De Raad van State.

Gave weerspiegeling in het raam van De Raad van State. Kijk maar eens door het raam… en… klik!

Laat je kids spelen met de bladeren; voor hen leuk én je krijgt superleuke en speelse foto’s!

Hand in hand door de Parkstraat. Een pose aannemen is echt niet altijd nodig.

Aan de Lange Vijverberg staat Jantje, bekend van het leuke kinderliedje. Natuurlijk mag een foto met Jantje niet ontbreken!

Lekker gek op de trap in de Pulchri Studio!

Probeer soms gewoon eens wat en zie, wat een leuke, sprankelende foto!
In het volgende blog laat Evelyn ons het prachtige én fotogenieke plekje De Horsten Deze link opent in een nieuwe tab zien (één van onze favo’s:-)! Wil je meer weten over Evelyne? Klik door voor meer informatie over Evelyne Photography.
Tip op Het Lange Voorhout:
Op het Lange Voorhout ligt het prachtige theater Diligentia Deze link opent in een nieuwe tab. De leukste familievoorstellingen vind je in onze Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab!
Vorige blogs gemist? Klik snel door naar:
– Deel 1: fotoblog Sweelinckplein Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 2: fotoblog rondom het Kunstmuseum Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 3: fotoblog bij Kijkduin Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 4: fotoblog in het Westbroekpark Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 5: fotoblog in de Paleistuin Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!Meer inspiratie
Groot Kerstcircus Den Haag met 25% korting!
Reserveer nu de beste plekken met 25% korting voor het Groot Kerstcircus Den Haag in de kerstvakantie!
Nieuwe films bij Kinepolis deze kerstvakantie
Geniet in de kerstvakantie bij Kinepolis Leidschendam van fantastische familiefilms voor het hele gezin!
Bezoek de Tweede Kamer!
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.
Winter op de boulevard Scheveningen
Ontdek Scheveningen met lichtshows, winteracts en schaatsen aan zee op de boulevard deze vakantie.
Techniekworkshops voor kids
Ga lekker aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre!
Oh oh oh Dennenboom (6+)
Een eigenwijze en humoristische musical over tradities en dennenrevolutie in de Koninklijke Schouwburg
6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé
Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.