

Blogs & inspiratie
Deel 6 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!
Gepubliceerd op 23 mei 2024
De zesde tip van fotograaf Evelyne is het Lange Voorhout! In het blog laat zij zien waar je hier supermooie foto's van je kids kunt maken.

Lange Voorhout: hoe Haags kan het zijn? Een must voor Haagse foto’s. De Raad van State op de Kneuterdijk is heel apart als achtergrond voor foto’s. En als je het netjes vraagt mag je binnen in de Pulchri Studio ook een paar foto’s maken (geen grote groepen). Als je daar dan toch bent kun je meteen iets drinken in de romantische binnentuin. En vervolgens doorlopen naar de Lange Vijverberg met Jantje en de Hofvijver.
Voor de stoere deur van De Raad van State.
Gave weerspiegeling in het raam van De Raad van State. Kijk maar eens door het raam… en… klik!
Laat je kids spelen met de bladeren; voor hen leuk én je krijgt superleuke en speelse foto’s!
Hand in hand door de Parkstraat. Een pose aannemen is echt niet altijd nodig.
Aan de Lange Vijverberg staat Jantje, bekend van het leuke kinderliedje. Natuurlijk mag een foto met Jantje niet ontbreken!
Lekker gek op de trap in de Pulchri Studio!
Probeer soms gewoon eens wat en zie, wat een leuke, sprankelende foto!
In het volgende blog laat Evelyn ons het prachtige én fotogenieke plekje De Horsten Deze link opent in een nieuwe tab zien (één van onze favo’s:-)! Wil je meer weten over Evelyne? Klik door voor meer informatie over Evelyne Photography.
Tip op Het Lange Voorhout:
Op het Lange Voorhout ligt het prachtige theater Diligentia Deze link opent in een nieuwe tab. De leukste familievoorstellingen vind je in onze Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab!
Vorige blogs gemist? Klik snel door naar:
– Deel 1: fotoblog Sweelinckplein Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 2: fotoblog rondom het Kunstmuseum Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 3: fotoblog bij Kijkduin Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 4: fotoblog in het Westbroekpark Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 5: fotoblog in de Paleistuin Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!Meer inspiratie

Planet Jump & Play
Springen, klauteren en glijden bij Planet Jump & Play Scheveningen
Red Den Haag: game de stad droog!
Gratis Minecraft-workshops bij Museon-Omniversum in de herfstvakantie!
Festival Cultuurbarbaren Delft
In de herfstvakantie barst Delft van theater, muziek en creatieve workshops voor kinderen!
Danserfgoed voor DUMMIES
Een vrolijke familievoorstelling in Theater De Vaillant door Lonneke van Leth dans.
Hart Beach Surfcamp 6+
Beleef met de Hart Beach Quiksilver Surf & Beach Camps een supertof surfcamp in de schoolvakanties!
Techniekworkshops voor kids
Ga lekker aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre!
Gezocht: helden!
Beleef een heldhaftig avontuur in het Literatuurmusem / Kinderboekenmuseum.