Blogs & inspiratie
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Gepubliceerd op 23 maart 2026
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!
Hart Beach is met zijn relaxte surfvibe een échte Kidsproof favoriet op Scheveningen. We zijn hier dan ook regelmatig te vinden.
Misschien ken je Hart Beach als strandtent óf als surfschool. Maar het is echt veel meer dan dat. Van surfcamps en lessen tot kinderfeestjes, restaurant en shop. Alles komt hier samen. En juist dat maakt het zo’n fijne plek voor gezinnen.
Al sinds 1971 is dit een vaste surfspot. Ze zijn het hele jaar geopend. Dus heb je zin om eropuit te gaan? Kom eens naar Hart Beach: van een eerste golf pakken met het gezin tot een hele dag blijven hangen op het strand met lekker eten.
Ga even met ons mee… Run to the sun!

Wat kun je doen bij Hart Beach met kinderen?
Surfcamps in de vakanties
Hart Beach ligt pal voor een van de beste surfspots van Nederland. Tijdens de mei-, zomer- en herfstvakantie zijn er te gekke surfcamps voor kinderen.
Nieuw: nu ook tijdens Hemelvaart (14 mei) en Pinksteren (24 & 25 mei)
Werkdagen terwijl de kinderen vrij zijn? Laat ze de vakantie doorbrengen op het strand.
Bij de Hart Beach Quiksilver Surf camps beleven de kids 1 tot 5 dagen vol actie met surfen, skaten en strandactiviteiten. Alles is tot in de puntjes geregeld: professionele begeleiding door gecertificeerde instructeurs, alle materialen aanwezig en inclusief eten en drinken.
Een veilige, energieke week vol nieuwe skills, plezier en heel veel stoke! Zwemdiploma verplicht.
Tip: Met de Ooievaarspas kunnen camps met 50% korting geboekt worden. Even bellen om te reserveren, en op de eerste dag wordt de pas gescand en afgerekend.

Surf- en skatelessen
Liever losse lessen? Start met een introles en bouw het op met een rittenkaart. Er zijn lessen voor elk niveau. Van eerste golf tot gevorderde tricks. Weer eens wat anders dan voetballen.
Nieuw is Young Rippers. Serieuzere training voor jonge surfers tussen de 8 en 18 jaar met bijvoorbeeld video-analyse om echt beter te worden. Supertof om te zien hoe snel ze zich ontwikkelen in dit high-performance surfteam. Kom langs, ontmoet het team en laat je inspireren!
Schoolsurfen
Scholen kunnen bij Hart Beach een sportdag organiseren waarbij kids voor een kleine bijdrage kunnen surfen of skaten (zonder winstoogmerk). Zo maken ze laagdrempelig kennis met de sport en wie weet stromen ze door naar bijvoorbeeld de Young Rippers.
Family Surf
Jonge surfers kunnen ook samen met hun gezin het water in, onder begeleiding van een gecertificeerde instructeur. Leuk voor verschillende leeftijden (zwemdiploma verplicht). Wij hebben dit in de zomervakantie gedaan, het was echt een topdag. Gezellig en actief samen iets doen en daarna heerlijk gegeten op het terras!

Kinderfeestjes op het strand
De feestjes zijn gericht op zee, surfen of skaten. Voor de kleintjes is er ook een schatzoekfeestje. Afsluiten met eten kan ook. En de jarige krijgt een Hart Beach cadeautje mee. Fijn detail: er is een eigen plek waar je als ouder overzicht houdt.
Belangrijk: voor de surffeestjes is een zwemdiploma verplicht!

Hart Beach is meer dan een surfschool. Het is een plek waar je makkelijk een hele dag blijft.
Surfrestaurant
Dit is écht een familie favoriet. Naast dat we er zelf graag komen (eten met zeezicht) is dit de favoriete spot van onze mini. Te danken aan een kinderpizza in Mickey Mouse-vorm van de Italiaanse pizzachefs.
De kaart is seizoensgebonden met eerlijke en zoveel mogelijk biologische producten en meerder opties voor de kinderen. Ze zijn het het hele jaar open. Buiten de zomer is er twee keer per week pizza-avond.
Altijd heerlijk om hier even neer te ploffen na een actieve ochtend.

Surfshop & kledinglijn
In de 1e haven aan de Vissershavenweg vind je de grote shop en bij Hart Beach aan het strand een leuke selectie. Alles voor surf en skate en de kids natuurlijk. Superleuk vinden wij de eigen Hart Beach kledinglijn. Met een toffe surfcamp hoody bijvoorbeeld. We hoorden dat er een toffe trui aankomt met het nieuwe camp-logo (met octopus 🐙)
Events & activiteiten
Regelmatig extra activiteiten zoals surfdagen rond Moederdag, Vaderdag, Hemelvaart en Pinksteren.
Tip: kom het allemaal ontdekken tijdens de open dag op 31 mei met surf, skate en beach games voor €12,50.

Waarom is dit zo’n fijne plek voor gezinnen?
✓ Alles op één locatie: strand, lessen, restaurant en shop
✓ Professionele begeleiding met veel aandacht voor veiligheid
✓ Activiteiten voor elk niveau en elke leeftijd
✓ Ook leuk voor ouders: meedoen of ontspannen op het terras
✓ Ooievaarspas: 50% korting op camps
Ook top: ze zijn Green Key Gold Certified 🙂
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en reserveren.

Over de auteurs
Tamara en Jantine zijn de gezichten achter Kidsproof Den Haag. Met hun tips inspireren ze dagelijks ouders om eropuit te gaan met kinderen.
Hart Beach is al jaren een favoriet. Vooral die combinatie van actief bezig zijn en daarna lekker neerploffen op het strand maakt het elke keer weer een fijne plek om terug te komen.
Lees ook:
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!Meer inspiratie
Familierondleiding in de meivakantie: Voor Galg en Rad
Stap samen Rijksmuseum De Gevangenpoort in en ontdek waar bekende uitdrukkingen echt vandaan komen.
Er rent een berg voorbij (8+)
Kijk samen hoe bergen bewegen en landschappen tot leven komen in Theater aan het Spui.
Fanny & Nannerl Take Over! (6+)
Energiek familieconcert vol humor met het Residentie Orkest! Met WINACTIE! 6+
Kidsfest aan Zee Scheveningen – zaterdag 18 april
WOW, Dit is écht een toffe tip: Gratis kinderfestival met optredens van Fenna Ramos, Juf Roos en meer!
Hart Beach Surfcamp 6+
Beleef met de Hart Beach Quiksilver Surf & Beach Camps een supertof surfcamp in de schoolvakanties!
Kidsfest aan Zee Scheveningen – zondag 19 april
Rennen, klimmen en spelen: dit wordt één groot sportfeest aan zee
Star Party voor families!
Vlieg mee door het heelal met Spaceship Museon-Omniversum, speciaal voor families!