Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Klimbomen en wandelpret

Gepubliceerd op 27 mei 2024

Een paadje met de leukste klimbomen, het Monkeybos en als toetje een waterspeelplaats... Dit is vanaf nu onze favoriete zondagochtend wandeling!

Het was meer nood dan een plan. De slagboom voor de verderop gelegen parkeerplaats Meijendel was dicht en rode letters meldde: VOL. Ik had de kids het Monkeybos Deze link opent in een nieuwe tabbeloofd, dus we parkeren bij de rotonde aan de Meijendelseweg en gaan lopen. Meestal zijn ze daar niet echt fan van, maar dit was zo’n succes dat ik het graag met jullie deel;-).

Vanaf de parkeerplaats lopen we het zandpad op en na de eerste bocht hoorde ik al; Maaaaam, kom es kijken!! Een heel mooi uitzicht hier!”. We volgen het pad, eigenlijk is het in het begin even kort links aanhouden, en dan alsmaar rechtdoor langs het fiets/autopad.

Al snel viel het oog van de mannen op de bomen. ‘Wauw dit zijn echt fantastische klimbomen.’

Met takken die al laag bij de grond afsplitsen en je zo tak voor tak naar boven klimt.  Mijn ‘pas op, niet te hoog’ wordt tegenwoordig vakkundig afgeserveerd met een verwijzing naar de SIRE reclame (laat jongens.. ). Dus ze klommen hoger en hoger.

We spotten nog een paar joekels van paddenstoelen en zelfs een prachtige kikker!

Het fietspad oversteken ging bijna mis, want zoonlief zag een gave boom aan de overkant en een groep hele snelle racefietsers dacht net voorbij te scheuren. Even oppassen dus hier!

Na een goede kilometer ben je bij het Monkeybos Deze link opent in een nieuwe tab, maar misschien wel net zo mooi is het enorme grasveld links waar je kunt voetballen, huttenbouwen, picknicken… De mogelijkheden zijn eindeloos. 

Het allerleukste vonden ze de waterspeelplaats bij De Tapuit! Deze link opent in een nieuwe tab

Vraag bij De Tapuit, het bezoekerscentrum van Dunea Deze link opent in een nieuwe tabom een emmertje waarmee ze eindeloos kunnen spelen.
Ook leuk is het net nieuwe aquarium in het bezoekerscentrum, ga zeker even binnen kijken!

Omdat we ons zo blij voelde over deze hele geslaagde ochtend maakten we het feest compleet met een pannenkoek Deze link opent in een nieuwe tab

De volgende keer zet ik de auto meteen op het eerste parkeerterrein bij de rotonde aan de Meijendelseweg en zeg ik niet dat we gaan wandelen, maar op zoek naar klimbomen. Succes gegarandeerd!

Waar neem jij je kids graag mee naartoe buiten? laat het ons weten denhaag@kidsproof.nl

Groetjes, Tamara

 

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Meer inspiratie

Lentekriebels festival

Samen naar het Lentekriebels Festival in de voorjaarsvakantie bij Het Nationale Theater.

Als Robots Dromen (6+)

Een nieuwe grootschalige familievoorstelling door Theaterschool Rabarber! Kom je ook?

Familiezondag in Amare

Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.

Dansvoorstelling Na de Stilte

Prachtige dansvoorstelling (7+) van Lonneke van Leth Dans bij Korzo tijdens het Holland Dance Festival!