Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bunkers bezoeken

Benieuwd hoe een bunker er van binnen uitziet? Je kunt er regelmatig een bezoeken!

Ben je benieuwd hoe een bunker er van binnen uitziet? Waar het precies voor werd gebruikt? Neem dan eens een kijkje in één van de bunkers langs de kust.

De bunker is grotendeels origineel ingericht en geeft je een unieke belevenis van een tastbaar verleden. Ook zijn er originele historische voorwerpen van Duitse, Britse, Canadese en Amerikaanse strijdkrachten tentoongesteld.
Regelmatig openen de bunkers hun deuren voor bezoek.

Het museum heeft twee locaties in omgeving Den Haag:
Widerstandsnest 318, Scheveningen
Dit is de eerste en ook de hoofdlocatie van de bunkers van de Atlantikwall Musea. Het is een commandobunker en ziet er precies uit als toen.
Widerstandsnest 67 HL, Kijkduin
Bij deze bunker ga je in groepjes door verschillende gangen en beloop je meerdere trappen. Het is deels verlicht, net genoeg om het nog spannend te houden.

Voor meer informatie over de bunkers, openingstijden en het museum klik je op de roze button.

Tip: ken je onze Uitagenda al? Hier vind je heel veel super leuke activiteiten bij jou in de buurt!

Atlantikwall Museum

Badhuisweg

Den Haag

Openingstijden Zie website via roze button
Prijs Zie website

Neem contant geld mee, want je kunt er niet pinnen!
Mail direct

Mail direct naar Atlantikwall Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.