’t Geertje voor BSO’s
Ook de kinderopvang en scholen zijn van harte welkom bij boerderij 't Geertje. Bekijk de programma's!
Iedereen is elke dag welkom om een bezoekje aan boerderij ’t Geertje te brengen en wat van het boeren leven op te snuiven. Er is zoveel te beleven!
Ook scholen en BSO’s/kinderopvang zijn meer dan welkom; hiervoor zijn speciale programma’s gemaakt.
Kinderopvang/BSO’s
Groepen van de Kinderopvang/BSO’s kunnen uit deze activiteiten een aantal kiezen en samenstellen tot een leuk uitje:
– Ponyritje € 1,- p. kind: v.a. 2 jaar
– Geitjes voeren € 1,- p. kind: v.a. 2 jaar (de lammetjes kun je van maart t/m herfstvakantie flesjes melk geven)
– Klompenpad € 3,- per groep: v.a. 2 jaar: leuke belevingsroute om met kinderen te lopen.
– Roeipuzzeltocht € 11,50 per boot : v.a. 6 jaar: Met de boot ga je op zoek naar bordjes in het riet.
– Spelevaart € 4,- t/m € 7,50 p.p. : v.a. 6 jaar. 1 april t/m 31 oktober vaart elke woensdag de rondvaartboot.
– Knutselen met vrouw holle: v.a. 4 jaar. In vakanties knutselt vrouw Holle met kinderen.
Stel een leuk programma samen en neem dit programma bij aankomst even door met het personeel in het restaurant. Eigen consumpties zijn niet toegestaan maar eventueel is er picknick mogelijkheid in het provinciaal Noord Aa gebied gelegen naast de boerderij. Of op het Noord Aa strand vlakbij de boerderij gelegen. Kom je met meer dan 15 kinderen? Laat dit van tevoren weten aan ’t Geertje.
Scholen
Voor scholen zijn speciale programma’s samengesteld die zowel leuk als leerzaam zijn.
Van een ‘Flesjesprogramma’ van €2,- per kind tot een ‘Boerencompleet’ van €14,50 per kind: er is heel veel mogelijk!
Klik door via de roze button voor alle informatie van de groepsarrangementen voor BSO’s en scholen.
Veel plezier!
Boerderij 't Geertje
Geerweg 7
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
zie website voor actuele openingstijdenPrijs
zie website voor de actuele tarievenToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Nieuwe topfilms bij Kinepolis
Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Leidschendam!
Speurtocht Zoek de Lente!
Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!
Bounce Valley Delft
Kom springen en stuiteren bij Bounce Valley Delft: een geweldig luchtkussenpark voor uitjes en feestjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x speelbossen, speeltuinen en buitenplekken in Den Haag!
In en om Den Haag zijn zoveel mooie plekjes om naar buiten te gaan met de kinderen. Van bos, park, strand tot speeltuin. Waar neem jij je kinderen mee naar toe?
Haagse geheimtip: Het Paradijs voor peuters en kleuters
Wat een fijn Haags plekje. Helemaal bovenin de Koninklijke Schouwburg Den Haag vind je het Paradijs; een kleine sfeervolle zaal met de leukste voorstellingen voor kindjes vanaf 0,5 jaar. Ook is er een fijne koffiehoek met speelplek. Een super manier om met jouw kleintje kennis te maken met theater.
Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!
Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.