Hotel boerderij Akkerlust
Kom logeren op deze geweldige boerderij in Stompwijk, met veel leuke activiteiten!
Luxe hotelkamers én self-catering appartementen met leuke namen als Hooizicht en de Huisstal vind je bij hotel/boerderij Akkerlust. Met een heerlijk boerenontbijt en allerlei leuke activiteiten op en rond de boerderij.
Natuurlijk kun je een kijkje nemen bij de koeien en de schapen. Wie weet wordt er net een lammetje geboren?
Heb jezelf een paard of pony? Die mag je gezellig meenemen!
Er zijn hier ook fietsen te huur, ook voor de kids.
Kijk snel en reserveer! Klik door via de roze button.
Tip: kijk op de site van Kidsproof Leiden en/of Kidsproof Den Haag voor leuke uitjes met kinderen in de regio!
Hotel Boerderij Akkerlust
Stompwijkseweg 55a
2266 GD Leidschendam
Prijs
Vanaf €350 voor een heel weekend met 4 personen in een self-catering appartement
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
Zomer bij Kunstmuseum Den Haag
Kom lekker buiten schilderen, kleien en timmeren in de museumtuin van het Kunstmuseum deze zomer!
EPICX Zomerfestival 0-12 jr
Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
SEA LIFE Scheveningen is vernieuwd! Wij namen alvast een kijkje
Hoi! Ik ben Zi, moeder van twee kinderen en woon in Den Haag. Voor Kidsproof ga ik graag op pad om leuke uitjes in de regio zelf te ervaren. Deze keer bezochten we het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen.
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.