Hotel boerderij Akkerlust
Kom logeren op deze geweldige boerderij in Stompwijk, met veel leuke activiteiten!
Luxe hotelkamers én self-catering appartementen met leuke namen als Hooizicht en de Huisstal vind je bij hotel/boerderij Akkerlust. Met een heerlijk boerenontbijt en allerlei leuke activiteiten op en rond de boerderij.
Natuurlijk kun je een kijkje nemen bij de koeien en de schapen. Wie weet wordt er net een lammetje geboren?
Heb jezelf een paard of pony? Die mag je gezellig meenemen!
Er zijn hier ook fietsen te huur, ook voor de kids.
Kijk snel en reserveer! Klik door via de roze button.
Tip: kijk op de site van Kidsproof Leiden en/of Kidsproof Den Haag voor leuke uitjes met kinderen in de regio!
Hotel Boerderij Akkerlust
Stompwijkseweg 55a
2266 GD Leidschendam
Prijs
Vanaf €350 voor een heel weekend met 4 personen in een self-catering appartement
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in de Westfield Mall tijdens de meivakantie?
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!
Meivakantie vol dieren
Ontdek Wild Asia en ga samen op ontdekkingstocht bij Museon-Omniversum met film en museumUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!