8 x Waterspeeltuin
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook met water kunt spelen! Check deze 7 toppers.
in dit blog vind je de leukste speeltuinen mét water in de regio Den Haag, Delft en Zoetermeer op een rij. Veel speelplezier!
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Nationale Voorleesdagen 2026
Kom naar het 10-daagse voorleesfeest voor kinderen van 0-6 jaar bij Bibliotheek Den Haag!
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.