Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

8 x Waterspeeltuin

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook met water kunt spelen! Check deze 7 toppers.

in dit blog vind je de leukste speeltuinen mét water in de regio Den Haag, Delft en Zoetermeer op een rij. Veel speelplezier!

Meer inspiratie

Kinderboekenweek: Spot aan!

Zing, dans, speel en lees mee tijdens de Kinderboekenweek bij Bibliotheek Den Haag.

The Robots are coming

Herfstvakantie vol robots in Delft; 6 te gekke uitjes voor nieuwsgierige kinderen.

De Betovering bij HNT

Geniet van heel veel voorstellingen, workshops en meer bij HNT tijdens Festival de Betovering!

Betovering bij Rabarber

Dans, speel, fantaseer en ontdek hoe leuk theater is bij Rabarber in de herfstvakantie!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!