Natuurzwembad De Put
Een rustpunt in het drukke Rijswijk waar je 's zomers lekker kan zwemmen of zonnebaden.
Natuurbad De Put ligt verscholen op een van de landgoederen aan de Van Vredenburchweg.
Een rustpunt in het drukke Rijswijk, waar je ’s zomers heerlijk kan zwemmen of zonnebaden. Het vele groen in het park landgoed Te Werve aan de Van Vredenburghweg, doet je vergeten dat je midden in de stad zit.
Met 2 grote ligweiden en een apart grasveldje met peuterbad met kraanwater en speeltoestellen voor de allerkleinsten. Het zwembad bestaat uit een heupdiep bad en een diep bad.
Natuurbad De Put is geopend van mei t/m september. Check de website voor actuele openingstijden via de roze button.
Tip: nog meer leuke zwemplekken in Den Haag en omgeving vind je in onze categorie Eropuit!
Zwembad De Put
Huis te Landelaan 29A
2283 SE Rijswijk
Openingstijden
Van mei t/m september. Voor actuele openingstijden zie website.Prijs
Vanaf €2,50. Seizoenskaarten vanaf €42,50.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Zomer in Plaswijckpark
Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!
CORPUS UNLOCKED
Deze zomer is jouw lichaam het spel bij CORPUS UNLOCKED! Merk jij wat er in je lichaam gebeurt?
EPICX Zomerfestival 0-12 jr
Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.