Simonis aan de Haven
Eten bij Simonis aan de Haven is meer dan alleen lekkere vis eten. Je kijkt er je ogen uit!!
Wie houdt van een lekker visje eten, is bij Simonis aan de Haven aan het juiste adres.
Terwijl je even wacht tot jouw bestelling klaar is, kijk je je ogen uit. Bij de grote aquaria met vissen bijvoorbeeld. Herken jij ze?
Of de vissen aan het plafond? Weet jij welke het zijn?
Ook de schelpjes onder het glazen tafelbad zijn een genot om naar te kijken.
En heb je na het eten van je visje de smaak van vis te pakken? In de winkel naast het restaurant kun je heel veel lekkers voor thuis kopen.
Het restaurant en de winkel zijn dagelijks geopend. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: combineer je bezoekje aan Simonis aan de Haven met een dagje strand. We hebben de stranden in de Haagse regio voor je op een rijtje gezet!
Simonis aan de Haven
Visafslagweg 20
2583 DM Den Haag
Openingstijden
Het restaurant is dagelijks geopend van 9.00 tot 21.00 uur. Op zondag tot 20.00 uur.De winkels is dagelijks geopend van 7.00 tot 19.00 uur.
Toon op kaart
Meer inspiratie
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!Blogs & inspiratie
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
SEA LIFE Scheveningen is vernieuwd! Wij namen alvast een kijkje
Hoi! Ik ben Zi, moeder van twee kinderen en woon in Den Haag. Voor Kidsproof ga ik graag op pad om leuke uitjes in de regio zelf te ervaren. Deze keer bezochten we het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen.