Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Virtual Reality Kinderfeest

Vier je partijtje eens in een fantasiewereld! Speel samen de tofste games bij Amaze VR!

Duik met je vriendjes in een fantasiewereld bij Amaze VR en speel de tofste games. Samen verschillende werelden verkennen of juist in duel met elkaar strijden! Vlieg als superman en red de wereld of versla je vriendjes in een ruimteschip. Dansen, vliegen of boogschieten? In deze magische werelden kan het allemaal! Het feestje is  geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.

De groep wordt welkom geheten door onze enthousiaste VR Legends. Zij zullen je helemaal klaarmaken voor je virtuele reis, en het feestje begeleiden.

Ieder kind zal verschillende VR games spelen en ze kunnen met elkaar meekijken op een groot scherm. De ouders kunnen in onze bar ontspannen en van een lekkere kopje koffie genieten terwijl de kinderen aan het gamen zijn.

Er is keuze uit 3 verschillende feestprogramma’s:

  • VR Kinderfeestje Express: 60 minuten, 8+
  • VR Kinderfeestje Deluxe: 90 minuten, 8+
  • VR Kinderfeestje Escape: 90 minuten, 12+

Alledrie met een eigen feesttafel, onbeperkt limo, eigen taart meenemen zonder toeslag en vooral heel veel VR-actie!

Voor meer info en reserveren check de roze websitebutton.

 

AmazeVR

Torenstraat 140

2513 BW Den Haag

Openingstijden Maandag 14:00 – 20:00
Dinsdag 14:00 – 20:00
Woensdag 14:00 – 22:00
Donderdag 14:00 – 22:00
Vrijdag 14:00 – 22:00
Zaterdag 11:00 – 22:00
Zondag 12:00 – 20:00
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar AmazeVR

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

VR Kinderfeestje bij The Park VR

Ontdek samen een verbluffende virtual reality wereld bij The Park VR in Den Haag!

JUMP Freerun kinderfeestje

Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!

Kookfeest Haagse Kookschool

Leer tijdens je partijtje de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag!

Kinepolis Kinderfeestje

Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Leidschendam in de Mall of the Netherlands!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief