
Appels en Peren
Voor een fijn ontbijt, koffie met een huisgemaakt taartje of voor een complete maaltijd. Lekker hoor!
Appels & Peren is te vinden in de Vruchtenbuurt van Den Haag.
Een heerlijke plek voor een kopje koffie met een huisgemaakt taartje, voor een fijn ontbijt of voor een uitgebreide lunch of diner. Van een croissant met roomboter en jam tot een speltcracker gezond, van stoere boterhammen tot huisgemaakte soep en van salades tot complete weekspecials.
Maar ook aan de kids is gedacht. Zo vind je op de kaart een kinderboterham met pindakaas, hagelslag of Nutella, heerlijke tosti’s, pasta met een romige tomatensaus of een stokje sate met frietjes.
Word je nieuwsgierig naar de menukaart? Klik dan op de roze button om rustig een kijkje te kunnen nemen.
Tip: nog meer leuke adresjes om met de kids te gaan eten of drinken vind je in onze categorie Uit Eten.
Appels & Peren
Appelstraat 155
2564 ED Den Haag
Openingstijden
Maandag 11.00 tot 21.00 uurDinsdag t/m vrijdag 8.00 tot 21.00 uur
Zaterdag en zondag 9.30 tot 21.00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.