Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bunkers bezoeken

Benieuwd hoe een bunker er van binnen uitziet? Je kunt er regelmatig een bezoeken!

Ben je benieuwd hoe een bunker er van binnen uitziet? Waar het precies voor werd gebruikt? Neem dan eens een kijkje in één van de bunkers langs de kust.

De bunker is grotendeels origineel ingericht en geeft je een unieke belevenis van een tastbaar verleden. Ook zijn er originele historische voorwerpen van Duitse, Britse, Canadese en Amerikaanse strijdkrachten tentoongesteld.
Regelmatig openen de bunkers hun deuren voor bezoek.

Het museum heeft twee locaties in omgeving Den Haag:
Widerstandsnest 318, Scheveningen
Dit is de eerste en ook de hoofdlocatie van de bunkers van de Atlantikwall Musea. Het is een commandobunker en ziet er precies uit als toen.
Widerstandsnest 67 HL, Kijkduin
Bij deze bunker ga je in groepjes door verschillende gangen en beloop je meerdere trappen. Het is deels verlicht, net genoeg om het nog spannend te houden.

Voor meer informatie over de bunkers, openingstijden en het museum klik je op de roze button.

Tip: ken je onze Uitagenda al? Hier vind je heel veel super leuke activiteiten bij jou in de buurt!

Atlantikwall Museum

Badhuisweg

Den Haag

Openingstijden Zie website via roze button
Prijs Zie website

Neem contant geld mee, want je kunt er niet pinnen!
Mail direct

Mail direct naar Atlantikwall Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Royal Delft Museum

Ga op nijntje-speurtocht en ontdek meer Delfts Blauw met audiotour in het museum en bezoek de fabriek.

Gratis sporten in Den Haag

Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!