Bagels & Beans Thomsonlaan
De bekende Bagels & Beans zit gelukkig ook in Den Haag. Met tuin, serre en een speciaal kinderhoekje!
De Bagels & Beans aan de Thomsonlaan ligt net om de hoek bij de Fahrenheitstraat richting het Thomsonplein. Bij de bar is een kinderhoek waar kleintjes zich kunnen uitleven. Met een ruime serre waar je fijn je krantje kunt lezen en een mooie tuin waar de hele dag de zon staat! En gratis internetten en je e-mail checken. Yes, Free WiFi!
We vertellen je maar meteen waar alle vestigingen zijn in Den Haag. Wel zo handig als je uitgebreid wilt lunchen op zondag, bijvoorbeeld. Hieronder vind je een overzicht van alle vrijplaatsen van koffie, bagels en geluk in Den Haag.
BAGELS & BEANS AERT VAN DER GOESSTRAAT DEN HAAG
In het prachtige Statenkwartier, op de kruising met de winkelstraat Frederik Hendriklaan (de ‘Fred’, zeggen Hagenezen). Op de hoek tegenover zit een speeltuintje die helemaal opgeknapt is! Adres: Aert van der Goesstraat 2, 2582 AK, Den Haag
BAGELS & BEANS PIET HEINPLEIN DEN HAAG
Aan het mooie Piet Heinplein, schuin tegenover de Koninklijke Stallen. Met een fenomenaal uitzicht en midden in het historische centrum van de hofstad. Adres: Piet Heinplein 3, 2518 CA, Den Haag
BAGELS & BEANS PLAATS DEN HAAG
Vrijwel aan de oever van de Hofvijver, om de hoek van het Binnenhof, aan het bekende driehoekige plein dat al eeuwen Plaats heet. Adres: Plaats 21-23, 2513 AD, Den Haag
BAGELS & BEANS SPUI DEN HAAG
Het kan zijn dat je tijdens het snuffelen tussen de boeken in Boekhandel Van Stockum ineens zin krijgt in iets lekkers. Dat treft! Adres: Spui 40 (in boekhandel Van Stockum), 2511 BS, Den Haag
Klik voor een online voorproefje even door naar de site via de roze button hieronder.
Tip: op zoek naar leuke ideetjes voor een kinderfeestje? Op Kidsproof Den Haag vind je er genoeg!
Bagels & Beans
Thomsonlaan 53
2565 HX Den Haag
Openingstijden
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!Blogs & inspiratie
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.