
Balletstudio Yolanda
Deze balletstudio vind je in de Haagse wijk Valkenbos/Regentes. Leuk voor jong en oud!
De balletstudio is professioneel ingericht en er wordt lesgegeven door gediplomeerde docenten. Regelmatig zijn er voorstellingen waarin de leerlingen hun dansjes kunnen laten zien. Zo gaaf!
De groepen zijn klein, waardoor er ruimte is voor persoonlijke aandacht. Er is aandacht voor o.a. techniek, expressie, muzikaliteit en beleving. Iedereen die met plezier wil dansen op haar/zijn niveau is bij Balletstudio Yolanda aan de Daguerrestraat van harte welkom.
Het lesaanbod
- Ouder & kinddans: voor kinderen van 2,5-4 jaar met een ouder/volw. begeleider 15+
- Peuterdans: voor kinderen van 3-4 jaar
- Kleuterdans: voor kinderen van 4-6 jaar
- Klassiek ballet: voor kinderen vanaf 6 jaar, tieners, jongeren, volwassenen en senioren (diverse niveaus)
- Spitzenles: voor gevorderden vanaf 12 jaar, jongeren & volwassenen (alleen na goedkeuring)
- Modern-jazz dans: voor kinderen vanaf 7 jaar en tieners
- Moderne dans: voor tieners vanaf 16 jaar, jongeren, volwassenen en senioren
Hiernaast worden er ook regelmatig dansworkshops georganiseerd en is het mogelijk om er je kinderfeestje te vieren!
Meer weten? Klik door via de roze button naar de website! Daar vind je ook het lesrooster en kledingvoorschriften.
Balletstudio Yolanda
Daguerrestraat 16
2561TT Den Haag
Openingstijden
Zie website voor het lesroosterPrijs
Zie website voor de tarievenToon op kaart
Meer inspiratie


Peutergym bij Ren4Sport
Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.
Hart Beach surf- en skatelessen
Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!