
Balletstudio Yolanda
Deze balletstudio vind je in de Haagse wijk Valkenbos/Regentes. Leuk voor jong en oud!
De balletstudio is professioneel ingericht en er wordt lesgegeven door gediplomeerde docenten. Regelmatig zijn er voorstellingen waarin de leerlingen hun dansjes kunnen laten zien. Zo gaaf!
De groepen zijn klein, waardoor er ruimte is voor persoonlijke aandacht. Er is aandacht voor o.a. techniek, expressie, muzikaliteit en beleving. Iedereen die met plezier wil dansen op haar/zijn niveau is bij Balletstudio Yolanda aan de Daguerrestraat van harte welkom.
Het lesaanbod
- Ouder & kinddans: voor kinderen van 2,5-4 jaar met een ouder/volw. begeleider 15+
- Peuterdans: voor kinderen van 3-4 jaar
- Kleuterdans: voor kinderen van 4-6 jaar
- Klassiek ballet: voor kinderen vanaf 6 jaar, tieners, jongeren, volwassenen en senioren (diverse niveaus)
- Spitzenles: voor gevorderden vanaf 12 jaar, jongeren & volwassenen (alleen na goedkeuring)
- Modern-jazz dans: voor kinderen vanaf 7 jaar en tieners
- Moderne dans: voor tieners vanaf 16 jaar, jongeren, volwassenen en senioren
Hiernaast worden er ook regelmatig dansworkshops georganiseerd en is het mogelijk om er je kinderfeestje te vieren!
Meer weten? Klik door via de roze button naar de website! Daar vind je ook het lesrooster en kledingvoorschriften.
Balletstudio Yolanda
Daguerrestraat 16
2561 TT Den Haag
Openingstijden
Zie website voor het lesroosterPrijs
Zie website voor de tarievenToon op kaart
Meer inspiratie


Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Nieuw theaterseizoen Rabarber
Inschrijvingen bij Rabarber zijn geopend: laat je kind stralen op het podium dit nieuwe seizoen!
Hart Beach surf- en skatelessen
Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!