Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beklim het Uitzichtpunt Binnenhof

Een uniek uitzicht over 800 jaar Haagse geschiedenis!

de Haagse Kèkstègâh | Buitenhof 30, Den Haag

Geniet van een bijzonder uitzicht op het Binnenhof en de Haagse binnenstad, gewoon vanaf 28 meter hoogte! Met deze opvallende gele toren blijft het Binnenhof ook tijdens de renovatie dé plek waar geschiedenis en toekomst samenkomen.

Tijdens de klim ontdek je onderweg meer over 800 jaar Binnenhof. Op de bordessen lees je over de historie van de gebouwen, de renovatie en de Haagse stadsontwikkeling. Helemaal boven wacht een panoramisch uitzicht: van de Ridderzaal tot de skyline van Den Haag. Een ideale plek voor foto’s van echte stadsspotters!

De trappen en bordessen hebben een vrolijke gele accentkleur, waardoor het uitzichtpunt zelf een echte blikvanger is. Rond de trappen is een kabelnet gespannen voor de veiligheid. Leuk weetje: de constructie is zo ontworpen dat het uitzichtpunt na de renovatie weer op een andere plek kan worden opgebouwd.

Waarom wil je met je kinderen naar het Uitzichtpunt Binnenhof?

✓ 148 traptreden naar een spectaculair uitzicht over Den Haag
✓ Ontdek onderweg verhalen over de geschiedenis en renovatie
✓ Gratis toegankelijk, zonder reservering
✓ Maximaal 60 bezoekers tegelijk – dus nooit te druk
✓ Combineer met een bezoek aan het Informatiecentrum Binnenhof (Plaats 22)

Praktische info
Uitzichtpunt Binnenhof, Buitenhof 30, Den Haag
Dagelijks geopend van 9.00 – 17.00 uur
Gratis toegang, geen reservering nodig
Gesloten bij storm of onweer en op 25 december en 1 januari
Geen lift aanwezig, maar het Informatiecentrum Binnenhof is 200 meter verderop goed toegankelijk
Bereikbaar met tram 1 (halte Kneuterdijk) of trams 15 en 17 (halte Buitenhof)

Ontdek meer leuke uitjes in Den Haag op onze eropuit-pagina

Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info.

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Buitenhof 30

2513 AG Den Haag

Openingstijden Dagelijks geopend van 9.00 – 17.00 uur
Prijs Gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Filmhuis Den Haag

Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Madurodam: het perfecte winteruitje

Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Reserveer

Nationale Voorleesdagen 2026

Kom naar het 10-daagse voorleesfeest voor kinderen van 0-6 jaar bij Bibliotheek Den Haag!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.