
Judo en jiu-jitsu
Bij de Benoordehoutse Judoschool kun je terecht voor lessen in judo en jiu-jitsu.
Er zijn lessen voor kinderen vanaf 4 jaar. Kom gerust een keer langs of maak een gratis proefles. Voor deze eerste les volstaat een sportbroekje en een T-shirt. De lessen worden gegeven door gediplomeerde en rijks erkende leraren, onder leiding van John Kleijn, 6e dan.
Hoe lang de les duurt is afhankelijk van de leeftijdsgroep en lestijd. Zo duren de lessen van leeftijdsgroep 4-5 jaar een half uur, 4 – 6 jaar 45 minuten en daarna wordt het een uur.
Voor de exacte lestijden en meer informatie klik je even door naar de site via de roze button hieronder.
Tip: op Kidsproof Den Haag vind je enorm veel leuke kinderuitjes!
Benoordenhoutse Judoschool
Van Hogenhoucklaan 35
2596 TA Den Haag
Openingstijden
Zie website voor de verschillende lestijden.Prijs
zie website
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Proef de geschiedenis op het Binnenhof
Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!