
Bounce Valley Zoetermeer
Bounce Valley in Zoetermeer is een fantastisch luchtkussenpark. Voor uitjes en feestjes!
Bounce Valley heeft een fantastisch Airpark in Zoetermeer! Met spectaculaire attracties en elementen: zoals de Wipe Out, Last Man Standing, Pillow Bash en de spectaculaire Jump Tower die uniek is voor de locatie Zoetermeer.
Bounce Valley is een paradijs voor kinderen. Kom bouncen op meerdere verhogingen, obstakels, games en hindernissen. Kinderen zijn van harte welkom om langs te komen of hun feestje te vieren!
Mini Bounce
Mini Bounce is een voordelig ticket voor kinderen tot 5 jaar. 1 Begeleider springt tijdens de Mini-Bounce gratis mee. Het ticket is geldig op alle dagen tot 12.00uur.
Locatie
Bounce Valley airpark Zoetermeer vind je in het pand aan de Voorweg 107, waar veel inwoners van Zoetermeer vroeger nog zwemles hebben gehad. Je kan er gratis parkeren, er is airco en je vindt er maar liefst 1000m2 ruimte, waar je naast bouncen ook tag & run en interactieve games kunt spelen .
Wist je dat je Bounce Valley kan combineren met een 15-holes MiniGolf spel voor maar 8 euro extra per persoon? Boek je Bounce Ticket en kies voor de add-on MiniGolf.
Trek en dorst gekregen na al dat springen? Dan kan je wat lekkers halen in het restaurantje: pizza bijvoorbeeld.
Tip: Rondom Den Haag kies je maar liefst uit 2 locaties. Naast Zoetermeer is er namelijk ook een Bounce Valley in Delft.
Kom je ook bouncen? Klik op de roze button voor meer info!
Bounce Valley Zoetermeer
Voorweg 107
2716 NH Zoetermeer
Openingstijden
Klik door via de roze websitebuttonPrijs
Klik door via de roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Museon-Omniversum
Vier de meivakantie bij Museon-Omniversum met elke dag iets bijzonders: van Barbie tot fossielen!
FunZone Zoetermeer
Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!
Moordspel in de Gevangenpoort
Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!