
Bounce Valley laat je stuiteren!
Bounce Valley heeft maar liefst 3 locaties in Zuid-Holland voor je zomerse feestje of uitje!
Spring, klim en glij de zomer door bij Bounce Valley! In Zoetermeer, Delft en Rotterdam kunnen kinderen zich uitleven in het grootste en stoerste luchtkussenpark van Nederland. Ideaal voor een actief dagje uit of een onvergetelijk kinderfeestje – ook in de zomervakantie!
Elke locatie is in de zomervakantie 7 dagen per week geopend van 10:00 tot 18:00 uur. Op vrijdag en zaterdag kun je zelfs doorspringen tot 21:00 uur. Let op: buiten de zomervakantie niet geopend op maandag en dinsdag.
Dus: trek je jumpsokken aan en laat je stuiteren!
De voordelen van een zomerse Bounce-dag
✓ Drie locaties in Zuid-Holland: Zoetermeer, Delft & Rotterdam
✓ In de zomervakantie dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00 uur (vrijdag & zaterdag tot 21:00 uur)
✓ Coole extra’s zoals nettenparcours en GlowGolf in Delft
✓ Kinderfeestjes mogelijk in alle vestigingen
✓ Overdekt en met airco – dus ook bij warm weer perfect!
Bounce Valley Delft: meer dan alleen bouncen
In Delft vind je niet alleen een enorm luchtkussenpark, maar ook een uniek nettenparcours met vette games en een spectaculaire GlowGolf-baan met 18 holes. Alles onder één dak, tegenover de McDonald’s, langs de snelweg – perfect voor een actief uitje of een extra cool partijtje!
Vier je kinderfeestje bij Bounce Valley
Een feestje vieren in de zomer? Dat kan gewoon! Kies uit verschillende arrangementen: van 90 minuten jumpen met snacks tot een Unlimited Bounce Party met 2 uur springen én onbeperkt pizza. Op vrijdag- en zaterdagavond kun je zelfs gaan voor een Golden Disco Party – té vet!
Zin in meer zomerse tips? Bekijk ook onze uitagenda vol toffe uitjes in Zuid-Holland!
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en tickets.
Bounce Valley Delft
Kleveringweg 5
2616 LZ Delft
Openingstijden
Elke locatie is 7 dagen per week geopend van 10:00 tot 18:00 uur. Op vrijdag en zaterdag kun je zelfs doorspringen tot 21:00 uur.Prijs
zie website via roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie


Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam
Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!
Familieticket Kinepolis
Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!