Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Nijkamphoeve

Bij Buurtboerderij De Nijkamphoeve kun je volop dieren knuffelen en aaien. Kom maar eens kijken!

Op BuurtBoerderij De Nijkamphoeve kun je volop van dieren genieten. Cavia’s, konijnen, kippen, geiten, schapen, ezels, varkens, ganzen en natuurlijk een boerderijkat zijn er. En ook nog een wei met speeltoestellen. Kom maar eens kijken!

Houd je vooral van cavia’s knuffelen? Dat kan op woensdag- en zondagmiddag van 13.30 tot 14.30 uur. Superleuk natuurlijk! Op De Nijkamphoeve worden ook bijen gehouden. De imkers organiseren een paar keer per jaar speciaal voor kinderen een bijensafari. Dieren kun je adopteren en dan zelf een naam geven. Die naam komt dan op de website van de boerderij te staan.

Ook papa’s, mama’s, opa’s, oma’s, ooms en tantes hoeven zich zeker niet te vervelen. Zij vinden dieren toch ook leuk en anders kunnen ze lekker op het terras van ons theehuis zitten, bijvoorbeeld genietend van koffie of thee en taart.

Wil je meer weten over deze leuke boerderij, die dus meer is dan een kinderboerderij? Kijk dan eens even op de website. Je klikt hiervoor op de roze button.

Tip: in onze Uitagenda vind je nog veel meer leuke gezinsuitjes.

Buurtboerderij De Nijkamphoeve

Escamplaan 1750

2547 HG Den Haag

Openingstijden april t/m oktober:
dinsdag t/m zondag van 9:00-17:00 uur

november t/m maart:
dinsdag t/m zondag van 9.00-16.00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Buurtboerderij De Nijkamphoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Sir Winston Fun & Games

Kom met het hele gezin plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!

Filmhuis Den Haag

Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.