Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Nijkamphoeve

Bij Buurtboerderij De Nijkamphoeve kun je volop dieren knuffelen en aaien. Kom maar eens kijken!

Op BuurtBoerderij De Nijkamphoeve kun je volop van dieren genieten. Cavia’s, konijnen, kippen, geiten, schapen, ezels, varkens, ganzen en natuurlijk een boerderijkat zijn er. En ook nog een wei met speeltoestellen. Kom maar eens kijken!

Houd je vooral van cavia’s knuffelen? Dat kan op woensdag- en zondagmiddag van 13.30 tot 14.30 uur. Superleuk natuurlijk! Op De Nijkamphoeve worden ook bijen gehouden. De imkers organiseren een paar keer per jaar speciaal voor kinderen een bijensafari. Dieren kun je adopteren en dan zelf een naam geven. Die naam komt dan op de website van de boerderij te staan.

Ook papa’s, mama’s, opa’s, oma’s, ooms en tantes hoeven zich zeker niet te vervelen. Zij vinden dieren toch ook leuk en anders kunnen ze lekker op het terras van ons theehuis zitten, bijvoorbeeld genietend van koffie of thee en taart.

Wil je meer weten over deze leuke boerderij, die dus meer is dan een kinderboerderij? Kijk dan eens even op de website. Je klikt hiervoor op de roze button.

Tip: in onze Uitagenda vind je nog veel meer leuke gezinsuitjes.

Buurtboerderij De Nijkamphoeve

Escamplaan 1750

2547 HG Den Haag

Openingstijden april t/m oktober:
dinsdag t/m zondag van 9:00-17:00 uur

november t/m maart:
dinsdag t/m zondag van 9.00-16.00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Buurtboerderij De Nijkamphoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam

Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief