
CUP Barbanson 63
Geniet van een heerlijk ontbijtje, lunch, lekker drinken en meer bij espressobar CUP Barbanson 63!
Bij CUP Barbanson 63 kun je terecht voor ontbijt, lunch, lekkernijen, (ijs)koffie en meer.
Is het mooi weer buiten? Kies een mooi plekje uit op het terras!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: volg Kidsproof Den Haag ook op Instagram!
CUP Barbanson 63
Barbansonstraat 63
2274 SM Voorburg
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 7.30 - 17.00 uurZaterdag & zondag: 8.00 - 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!