Beklim de Haagse Toren
Beklim de Haagse Toren van de Grote Kerk en geniet van het waanzinnige uitzicht over de stad!
Benieuwd naar hoe Den Haag eruit ziet van bovenaf? Beklim dan de Haagse Toren van de Grote Kerk. Tijdens de rondleiding leer je meteen van alles over de geschiedenis van dit 15e-eeuwe monument.
De toren van de Grote Kerk (ook wel de Haagse Toren genoemd) is ieder weekend te bezoeken. De rondleiding duurt iets langer dan een uur en tijdens de rondleiding beklim je de 288 treden van de toren.
Wanneer je boven bent, kun je genieten van het waanzinnige uitzicht over de stad Den Haag, Kijkduin en Scheveningen.
We raden je aan om tickets voor de rondleiding vooraf te reserveren. Klik hiervoor op de roze button.
Hou er rekening mee dat, vanwege de 288 treden, de toren niet toegankelijk is voor kinderwagens en rolstoelen. Goed om te weten: je wordt verzocht om 30 minuten voordat jouw tour start aanwezig te zijn.
Tip: nog meer leuke activiteiten bij jou in de buurt vind je in onze Uitagenda!
De Haagse Toren
Rond de Grote Kerk 12
2513 AM Den Haag
Openingstijden
ZomerperiodeDonderdag t/m zondag: 12-16 uur
Beklimmingen starten om 13 en 15 uur
Winterperiode
Zaterdag en zondag: 12-16 uur
Beklimmingen starten om 13 en 15 uur
Prijs
Regulier – €7,50Ooievaarspas – €3,75
Kind 3 t/m 12 jaar – €5,50
Vakantiepas – €3,50
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Familieticket Kinepolis
Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!
Kidsfest aan Zee Scheveningen
Gratis kinderfestival op de vernieuwde boulevard! Met Fenna Ramos, Juf Roos, sport, spel en meer!
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!
Koningsdag met kinderen in Den Haag 2026
Met Koningsdag kleurt Den Haag oranje! Waar zijn de leukste vrijmarkten met kinderen? Geniet met je gezin van Koningsdag in Den Haag eo en ook leuk: download de Koningsdag Kletspraat!
Strandseizoen Den Haag gestart!
Het strandseizoen in Den Haag is officieel begonnen. En hoe! Met een vernieuwde boulevard op Scheveningen en een volle agenda met festivals is dit hét moment om er samen op uit te gaan. Van het strand naar de stad en weer terug… hier kan het gewoon op één dag. Precies wat dit een fijne Kidsproof tip maakt.