Peuterdans (2+)
Springen, swingen en vrij bewegen voor de allerkleinsten. Doe gezellig mee bij de Nieuwe Regentes!
Let op: Danslessen mogen nog niet binnenshuis plaatsvinden, daarom is Peuterdans de komende tijd op de speelplaats naast De Verademing. Om 10.00uur kunnen ouders en kinderen die een kaartje hebben gekocht daar verzamelen.
Peuterdans is voor jongens en meisjes van 2 tot en met 6 jaar. Ze kunnen op vrolijke muziek dansen, springen en vrij bewegen, nieuwe pasjes leren en er is genoeg ruimte voor fantasie en ideeën.
Doe gezellig mee! Door de inspirerende muziek kunnen de kinderen werken aan algemene dansvorming en motoriek.
Kaartjes kunnen uitsluitend online gekocht worden tot de ochtend van de les om 8.00 uur.
Praktische informatie
Leeftijdsindicatie: van 2 tot 6 jaar.
Peuterdans duurt ongeveer 60 minuten met een kleine pauze.
Peuters en hun begeleider moeten allebei een kaartje kopen.
Meer informatie vind je via de roze button.
Tip: Meer leuke activiteiten voor de allerkleinsten vind je in de Uitagenda!
Data:
- vrijdag 28 november 2025
- vrijdag 5 december 2025
- vrijdag 12 december 2025
- vrijdag 19 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
De Nieuwe Regentes
Weimarstraat 63
2562 GR Den Haag
Openingstijden
Iedere vrijdag om 10.00 uurPrijs
Online €3,50 p.p. begeleiders ookToon op kaart
Meer inspiratie
Kerstconcert The Sound of Christmas
Sfeervol kerstconcert van de Academy of Vocal Arts in Scheveningen
Kids Weekend: Zootropolis 2
Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photobooth bij Kinepolis Leidschendam!
Proefles theater
Wil jij een uurtje theater uitproberen bij Theaterschool Rabarber? Dat kan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
6 x leuke Sinterklaasboeken om te lenen
De avonden worden langer, de lampjes gaan aan en de geur van kruidnoten hangt alweer in de lucht. De perfecte tijd om samen met een stapel boeken op de bank te kruipen. In Bibliotheek Den Haag liggen de leukste Sinterklaasboekjes klaar — vol magie en avonturen. Wij verzamelden onze top 6 boeken om te lenen. Lees je mee?
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!