De Vlindertuin
Ontmoetingsplek voor de wijk Valkenboskwartier met leuke speelactiviteiten voor kids t/m 8 jaar!
De Vlindertuin is een leef- en beleeftuin voor alle omwonenden van het Valkenboskwartier om in te spelen, ontspannen, tuinieren, genieten van vlinders, bloemen en groen. De tuin is een ideale en veilige speelplek voor kinderen tot een jaar of acht.
Zo is er een zandbak, glijbaan, loopbrug, schommel, speelhuis, een waterpomp en lekker veel gras om in te rennen. Kinderen kunnen in de tuin ook kennismaken met groen en leren over de natuur. Een deel van De Vlindertuin is ingericht als moestuin en langs de randen van de tuin staan bloemen en heesters, bessenstruiken en zijn er appelbomen.
Vaders, moeders, opa’s, oma’s en buurtbewoners kunnen vanuit de Sprookjesstoel verhalen vertellen of voorlezen. Boeken leen of ruil je uit de ‘mini-bieb’. Tegen een kleine vergoeding kunt u ook van een kopje koffie of thee genieten in De Vlindertuin!
Kom ook de vlindertuin zelf bewonderen! Kijk op de website voor foto’s en meer informatie! Klik door op de roze button.
Tip: De leukste gezinsactiviteiten vind je in onze Uitagenda!
De Vlindertuin
Noorderbeekstraat 200
2562 PK Den Haag
Openingstijden
- mits de weersomstandigheden het toelaten -Maandag 15.00-17.00 uur
Dinsdag 15.00-17.00 uur
Woensdag 13.00-17.00 uur
Donderdag 15.00-17.00 uur
Vrijdag — gesloten —
Zaterdag — gesloten —
Zondag — gesloten —
Voor 'extra' openingstijden
houd de Facebookpagina in de gaten
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum
Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Zomer bij Kunstmuseum Den Haag
Kom lekker buiten schilderen, kleien en timmeren in de museumtuin van het Kunstmuseum deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.