De Vlindertuin
Ontmoetingsplek voor de wijk Valkenboskwartier met leuke speelactiviteiten voor kids t/m 8 jaar!
De Vlindertuin is een leef- en beleeftuin voor alle omwonenden van het Valkenboskwartier om in te spelen, ontspannen, tuinieren, genieten van vlinders, bloemen en groen. De tuin is een ideale en veilige speelplek voor kinderen tot een jaar of acht.
Zo is er een zandbak, glijbaan, loopbrug, schommel, speelhuis, een waterpomp en lekker veel gras om in te rennen. Kinderen kunnen in de tuin ook kennismaken met groen en leren over de natuur. Een deel van De Vlindertuin is ingericht als moestuin en langs de randen van de tuin staan bloemen en heesters, bessenstruiken en zijn er appelbomen.
Vaders, moeders, opa’s, oma’s en buurtbewoners kunnen vanuit de Sprookjesstoel verhalen vertellen of voorlezen. Boeken leen of ruil je uit de ‘mini-bieb’. Tegen een kleine vergoeding kunt u ook van een kopje koffie of thee genieten in De Vlindertuin!
Kom ook de vlindertuin zelf bewonderen! Kijk op de website voor foto’s en meer informatie! Klik door op de roze button.
Tip: De leukste gezinsactiviteiten vind je in onze Uitagenda!
De Vlindertuin
Noorderbeekstraat 200
2562 PK Den Haag
Openingstijden
- mits de weersomstandigheden het toelaten -Maandag 15.00-17.00 uur
Dinsdag 15.00-17.00 uur
Woensdag 13.00-17.00 uur
Donderdag 15.00-17.00 uur
Vrijdag — gesloten —
Zaterdag — gesloten —
Zondag — gesloten —
Voor 'extra' openingstijden
houd de Facebookpagina in de gaten
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
Informatiecentrum Binnenhof Renovatie
Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer
Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!
SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!