Fiore Osmose Yoga
Met een combinatie van grappige en rustige oefeningen maak je kennis met yoga! 4+
In de lessen kinderyoga ben je lekker jezelf; heel luidruchtig of soms heel stil. Bij kinderyoga staat plezier voorop! Tijdens de lessen worden op een speelse manier staande, zittende en liggende oefeningen met elkaar afgewisseld.
In de lessen worden oefeningen gedaan met betrekking tot lichaamshouding, concentratie, ademhaling, evenwicht, algehele coördinatie en ontspanning. Via visualisaties, geleide fantasie en sprookjes leren kinderen hun gevoelens en gedachten bewust te worden.
Voor elke leeftijdsgroep houdt dat een aangepaste benadering in. Iedere les wordt afgesloten met een ontspanningsoefening. Kinderen kunnen met yoga beginnen vanaf vier jaar.
Wil jij meer weten over de yogalessen van Fiore Osmose Yoga?Klik dan via de roze button door!
Tip: Op zoek naar een leuke sportvereniging? Kijk dan op onze site!
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!