Foodhall Scheveningen
Streetfood vibes bij Foodhall Scheveningen op de Noordboulevard, wat een feestje!
Wow, dit is een kleurrijk feestje voor alle zintuigen. In de nieuwe Foodhall aan de Noordboulevard van Scheveningen word je verrast door een wereldse sfeer met allemaal kleurtjes, lampjes en je ruikt het heerlijke eten meteen.
Het heeft een aziatische vibe, maar je kunt hier ook terrecht voor een lekkere pizza, een (vegan) bitterbal bij de Ballen Bar, mexicaanse lekkernijen en nog veel meer.
Naast fijne binnenplekken kun je ook buiten op het terras van de Foodhall genieten van allerlei lekkers.
Klik door op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: Nieuwsgierig naar dit nieuwe gedeelte van Scheveningen? Lees er alles over in ons dagje Scheveningen blog!
Foodhall Scheveningen
Strandweg 161
2586 JM Den Haag
Openingstijden
De keukens van 12:00 uur tot 17:00 uur.De bar van 10:00 uur tot 17:00 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!
Eetcafé Zout
Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.